مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

مرگ و میر ناشی از حفره زیر 400 ، سومین بار از 2 جولای ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

1 min read

سومین بار از 2 ژوئیه ، مرگ و میرهای پوستی به زیر 400 کاهش می یابددهلی نو: تعداد مرگ و میرهای روزانه تخمدان ها در سراسر کشور در روز شنبه به زیر 400 کاهش یافت – این تنها سومین بار از 2 جولای است که تلفات در این سطح گزارش شده است. 6 و 7 دسامبر دو روز گذشته است که کمتر از 400 مورد مرگ گزارش شده است.

به طور معمول ، آزمایش کمتری که در آخر هفته انجام می شود ، باعث کاهش جزئی در هر دو مورد و مرگ و میر گزارش شده در روزهای یکشنبه و دوشنبه می شود. در مقایسه با 392 مورد مرگ در این شنبه ، در مورد قبلی 482 مورد مرگ مشاهده شده بود.

در سایر نشانه های آماری ، کارناتاکا از ابتدای شیوع رقم 9 مورد تجمعی یکهزاره عبور کرده و به دومین ایالت پس از ماهاراشترا تبدیل شده است که این تعداد موارد را در طی دوره همه گیر مشاهده کرده است. آندرا پرادش ، که سومین ایالت آسیب دیده از نظر بار انباشته است ، تاکنون 8.7 لک آلودگی گزارش کرده است.

پرونده های Daily Covid پس از یک غوطه وری مختصر در روز پنجشنبه ، هنگامی که زیر این معیار سقوط کردند ، برای دومین روز متوالی بالاتر از سطح 30،000 باقی ماندند. این رقم منجر به جمع آوری 98.5 لک پرونده و 93.5 لک بازیابی هند شد. این شیوع تاکنون جان 1.4 لک را گرفته است ، در حالی که 3.6 لک موارد در کشور همچنان فعال است. اگر موارد با این سرعت رشد کنند ، هند دومین کشور پس از ایالات متحده است که از پایان یک کرور پرونده Covid عبور می کند تا پایان هفته آینده. کرالا برای سومین روز متوالی در صدر لیست ایالت ها قرار دارد ، زیرا 5،949 مورد را گزارش کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *