مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

مسابقه راه اندازی Nasscom و BIRAC برای توسعه راه حل فناوری بهداشت برای شهرهای کوچک ، مناطق روستایی ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

1 min read

مسابقه راه اندازی Nasscom و BIRAC برای توسعه راه حل فناوری بهداشت برای شهرهای کوچک ، مناطق روستاییدهلی نو: نهاد صنعت فناوری اطلاعات ناسکام و شورای کمک به تحقیقات صنعت صنعت بیوتکنولوژی (BIRAC) روز دوشنبه مسابقه ای را با عنوان JANCare برای توسعه راه حل های فناوری برای ارائه راه حل های مراقبت های بهداشتی در شهرهای کوچک و مناطق روستایی راه اندازی کردند. این مسابقه با هدف شناسایی حداکثر 25 راه حل بهترین فناوری پیشرفته از شرکتهای نوپا و کوچک و متوسط ​​(SME) و تهیه بسترهای آزمایشی آزمایشی با همکاری دولتهای ایالتی در مراکز بهداشت اولیه (PHC) ، مراکز بهداشت جامعه (CHC) و صنعت برگزار می شود. برای کمک به اعتبارسنجی و مقیاس پذیری آنها

دبیر گروه بیوتکنولوژی رنو سواروپ گفت که 25 نوآوری در آزمایش آب برای ارائه خدمات مراقبت های بهداشتی به آخرین مرحله در مناطق روستایی کمک می کند.

وی گفت: بیش از حمایت مالی ، مشارکت دولت های ایالتی با PHC و CHC برای تخت های آزمایشی از اهمیت بیشتری برخوردار است تا اعتماد به نفس را در راه حل های مبتنی بر فناوری جدید افزایش دهد.

“جمعیت مناطق کم منابع ؛ PHC ها ، CHC ها در مناطق روستایی و نیمه شهری احتمالاً از طریق استقرار محلی راه حل های ابتکاری و مقرون به صرفه فناوری healtht بهره مند می شوند. این چالش نوآوری می تواند محصولات سفارشی تولید شده توسط شرکت های نوپا و SME را برای پرداختن به چالش های محلی و نیازهای برآورده نشده ، “Swarup گفت.

AstraZeneca ، GE Healthcare ، زیمنس Healthineers ، بیمارستانهای Medanta ، انستیتوی تحقیقات سنت جان ، Health Care Global Enterprises و Tata AIG دست به این چالش نوآوری زده اند تا حمایت و راهنمایی خود را از شرکتهای نوپا شرکت کننده تا پایان مرحله آزمایشی ارائه دهند.

نارش ترهان ، رئیس و مدیر عامل Medanta گفت که حدود 17 درصد افراد فوق متخصص هندی هستند.

“ما سیستم های مراقبت های بهداشتی را در سراسر جهان اجرا می کنیم ، به جز اینکه به درون نگاه نکردیم. این باعث ایجاد لذت بزرگی می شود و در واقع باعث ایجاد تفکر در ذهن من می شود که چشم انداز سالها پیش با این ضرب شود. مشارکت ، “Trehan گفت.

دبیانی غوش ، رئیس ناسکام گفت که مراقبت های بهداشتی خوب و مقرون به صرفه باید در دسترس همه باشد و با توجه به این چشم انداز ، ناسکام در کمک به ساخت اکوسیستم مبتدی بهداشت و درمان با قابلیت فناوری در کشور نقش اساسی داشته است.

قوش گفت: “ما از طریق این چالش بزرگ نوآوری JANCare ، بشارت بیشتر سازمان ها و افراد برای ساختن راه حل های تخصصی مراقبت های بهداشتی و دموكراتیك كردن دسترسی پزشكان مدرن را برای همه”. PRS RVK

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *