مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

ملت به عنوان هدیه ضربان دار شدن ، سلام نیوز ، ET HealthWorld تشویق می کند

1 min read

Vax Populi: ملت با دریافت هدیه ضربه ، تشویق می کنداوتاراکند مملو از اشرم است. و اگرچه شایلندرا دوی ودی ، 41 ساله ، یک بخش در بیمارستان دولتی در دهرادون ، در هیچ کجا اقامت نکرده است ، روز شنبه احساس کرد که از یک بیمارستان خارج شده است.

لحظاتی پس از آنکه وی به عنوان اولین شخص واکسن Covid در ایالت هیمالیا تبدیل شد ، لبخندی زد و گفت: “احساس می کنم از مدیتیشن یک ساعته بیرون آمده ام. احساس شادابی و شادابی می کنم و آماده هستم تا با همه قدرت دوباره همه گیری را بپذیرم. ” در اطراف به شدت تشویق می شد. برخی پشت او را زدند. همانطور که هند واکسیناسیون علیه بیماری را آغاز کرده است و اکنون بیش از دو میلیون نفر در کشورهای بزرگ و کوچک جان خود را از دست داده است ، سیستم ایمن سازی بیشتر از یک پروژه بهداشت عمومی در بسیاری از مکان ها مانند یک جشنواره احساس می شود. از طرف دیگر ، به سمت شرق ، مکانهایی با گل در بوبانسوار تزئین شده بودند ، سه رنگی که بال می وزد و بادکنکهایی که در باد زمستان بلوز می کنند.

تا ساعت 6 عصر ، حدود 13292 نفر در مقابل هدف 16314 نفر ، در ادیشا تزریق کرده اند. پرهلاد سونا ، 36 ساله ، کارامچاری صافی در سامبالپور ، گفت که مثل اینکه او برنده قرعه کشی شده است. او به بقیه که در آنجا جمع شده بودند گفت: “این لحظه ای برای زندگی عزیز خواهد بود.” “من در بیمارستان Covid در اینجا وظیفه خود را انجام داده ام و درد این رنج ها را دیدم.”
دولت محلی هم هیچ خطری نکرد. هنگامی که برنامه Co-Win مشکلات فنی را ایجاد کرد ، مسئولان به سرعت با ذی نفعان مورد نظر تماس گرفتند و به صورت جداگانه پیام های متنی ارسال کردند. پرادیپتا كومار موهاپاترا ، رئیس دبیر بهداشت ، گفت: “این استراتژی جواب داد.” “این امر از غیبت نیز مراقبت کرد.”

ویملا خرات ، 49 ساله ، در دور از بمبئی ، نگرانی های فوری و خاطرات بد را به همراه آورده بود. همانطور که او بازوی خود را در بیمارستان KEM در پارل به جلو می انداخت ، در ذهن او جنجالی ناشی از کوید بود. شوهر وی در ژوئن به مدت 40 روز با ویروس نبرد کرد و برای آسیب دیدگی شدید ریه نیاز به پشتیبانی از ونتیلاتور داشت. سپس دخترش طعمه شد. هر دو بهبود یافتند اما تروما همچنان پابرجاست. او با فوریت گفت: “همه باید واکسن بزنند.”

آهنگ بالیوود یک جشن خلق و خوی متعجب را تبدیل می کند
در Gurgaon ، با پایان یافتن آدرس نخست وزیر و MLA محلی برای شروع برنامه واکسیناسیون روبان را قطع کرد ، حال و هوای اوضاع ناخوشایند در مرکز بهداشت عمومی Bhangrola بود. سپس ، ناگهان بلندگوها شروع به صدا زدن می کنند. دکتر نیرو یداو ، افسر ارشد پزشکی ، با میکروفون ایستاده بود. او گفت: “بیا ، چند آهنگ بالیوود پخش کن.”

آهنگی که پخش شد “Swag se karenge sabka swagat” محبوب بود. چند نفر با زنجبیل شروع به لرزش یک پا کردند. اما ، همانطور که اغلب در این کشور اتفاق می افتد ، در عرض چند دقیقه حال و هوای آن به جشن تبدیل می شود. تقریباً همه به آن پیوستند. می توان رقص را واکسین-بنگرا (Vaccine-Bhangra) نامید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *