مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

منابع ، اخبار سلامت ، ET HealthWorld

1 min read

هند احتمالاً واکسن AstraZeneca را تا هفته آینده تصویب می کند: منابعدهلی نو: هند احتمالاً واکسن ویروس کرونا ویروس آکسفورد / AstraZeneca را برای استفاده اضطراری تا هفته آینده تصویب می کند ، پس از آنکه تولید کننده محلی اطلاعات بیشتری را به دنبال مقامات ارائه کرد ، دو منبع آگاه از این موضوع به رویترز گفتند.

این در حالی است که تنظیم کننده داروی انگلیس به بررسی داده های آزمایشات ادامه می دهد ، این می تواند اولین کشوری باشد که چراغ سبز نظارتی را برای واکسن داروساز انگلیس روشن می کند.

هند ، بزرگترین کشور واکسن ساز در جهان ، می خواهد ماه آینده تلقیح شهروندان خود را آغاز کند و همچنین در حال بررسی برنامه های مجوز استفاده اضطراری برای واکسن های ساخته شده توسط Pfizer Inc و شرکت محلی Bharat Biotech است.

دریافت واکسن به دومین کشور پرجمعیت جهان با یکی از بالاترین میزان آلودگی نیز گام بلندی در نبرد با بیماری همه گیر خواهد بود.

عکس AstraZeneca-Oxford برای کشورهای کم درآمد و در مناطق گرم آب و هوایی حیاتی تلقی می شود زیرا ارزان تر ، حمل و نقل آن آسان تر است و می توان آن را برای مدت طولانی در دمای طبیعی یخچال نگهداری کرد.

سازمان کنترل استاندارد داروهای مرکزی هند (CDSCO) ابتدا سه برنامه را در تاریخ 9 دسامبر مورد بررسی قرار داد و اطلاعات بیشتری را از همه شرکت ها دریافت کرد ، از جمله از موسسه سرم هند (SII) ، که عکس های AstraZeneca را تهیه می کند.

این دو منبع گفتند ، SII ، بزرگترین تولید کننده واکسن در جهان ، اکنون تمام داده ها را ارائه داده است. یک مقام بهداشت دولت به https://in.reuters.com/article/health-coronavirus-india/india-to-track-down-rivival-s- from- انگلیس به مقامات هنوز منتظر جزئیات بیشتر از Pfizer بودند. روز سه شنبه در یک جلسه خبری اخبار برای تلاش برای جلوگیری از ویروس جدید-ویروس-idINKBN28W0DC؟ il = 0 را امتحان کنید ، در حالی که یکی از منابع گفته است اطلاعات بیشتری از بهارات بیوتک انتظار می رود.

هر دو منبع گفتند که مقامات بهداشتی هند با همتایان انگلیسی خود در ارتباط با شلیک AstraZeneca در تماس هستند و “نشانه های قوی” وجود دارد که تصویب تا هفته آینده تأیید می شود.

تصویب مورد انتظار پس از آن است که داده های آزمایشات مرحله آخر AstraZeneca در انگلیس و برزیل که در اوایل ماه جاری منتشر شد ، نشان داد که این واکسن برای شرکت کنندگان در آزمایش با دو دوز کامل اثر 62٪ دارد ، اما برای یک گروه فرعی کوچکتر با نصف ، 90٪ این واکسن دارد. ، سپس یک دوز کامل.

منابع گفتند که تنظیم کننده هندی فقط دو رژیم دوز کامل شات را در نظر گرفته است ، علیرغم اینکه میزان موفقیت کمتری نشان می دهد.

یکی از منابع گفت: “سرم آماده است.” “در ابتدا ، ممکن است حدود 50 تا 60 میلیون دوز دریافت کنیم.”

به دلیل ادامه مشورت ، منابع از ذکر نام آنها خودداری کردند و ممکن است جدول زمانی تغییر کند.

رئیس CDSCO VG Somani بلافاصله به درخواست نظر پاسخ نداد. Bharat Biotech و Pfizer از اظهار نظر خودداری کردند ، در حالی که SII بلافاصله به یک ایمیل که به دنبال نظر بود پاسخ نداد.

هند هنوز قرارداد تأمین واکسن را با هیچ شرکتی امضا نکرده است ، اما SII در حال حاضر بیش از 50 میلیون دوز عکسبرداری AstraZeneca را ذخیره کرده و قصد دارد در ماه ژوئیه 400 میلیون دوز تهیه کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *