مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

منابع ، اخبار سلامت ، ET HealthWorld

1 min read

واکسن AstraZeneca برای اولین بار در هند تایید می شود: منابعنیو دهلی: تنظیم کننده داروی هند قرار است روز جمعه واکسن ویروس کرونا را که توسط AstraZeneca و دانشگاه آکسفورد برای استفاده اضطراری ساخته شده است ، تصویب کند ، سه منبع آگاه از این موضوع گفتند.

این تصمیم می تواند زمینه را برای انتشار واکسن در دومین کشور پرجمعیت جهان فراهم کند که پس از ایالات متحده ، بیشترین تعداد آلودگی Covid-19 را در جهان دارد.

انگلیس و آرژانتین قبلاً واکسن را برای استفاده عمومی فوری مجاز کرده اند.

سازمان کنترل استاندارد داروهای مرکزی هند (CDSCO) ، که متخصصان آن برای دومین بار در این هفته جلسه داشتند ، همچنین می تواند واکسنی را که به طور محلی توسط بهارات بیوتک ساخته شده است ، تصویب کند ، دو منبع که شرط ناشناس ماندن آنها بود.

یکی از منابع گفت: “هر دو AstraZeneca و Bharat Biotech امروز تأیید می کنند.” “تمام آماده سازی ها با توجه به تاریخ امروز در حال انجام است.”

منابع دیگر در مورد چشم انداز بهارات Biotech اطمینان کمتری داشتند.

نماینده CDSCO از اظهار نظر خودداری کرد. این گروه یک روز قبل از آزمایش آزمایشی سراسری برای تحویل واکسن در کشور با بیش از 10 میلیون عفونت ویروس کرونا تشکیل جلسه داده است.

بیش از 50 میلیون دوز واکسن AstraZeneca قبلاً توسط تولید کننده محلی آن ، م Instituteسسه سرم هند (SII) ذخیره شده است و یکی از منابع گفت که انتقال عکس ها از سردخانه به ایالات هند از اوایل شنبه آغاز می شود.

SII بلافاصله به درخواست نامه الکترونیکی پاسخ نظر داد.

دولت روز چهارشنبه گفت که Pfizer Inc به دنبال زمان بیشتری برای ارائه داده ها برای مجوز اضطراری واکسنی است که با BioNTech آلمان تولید کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *