مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

منطقه شمال غربی دهلی بیشترین موارد Covid را در ماه دسامبر ثبت می کند ، داده های دولت ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld را نشان می دهد

1 min read

منطقه شمال غربی دهلی بیشترین موارد Covid را در ماه دسامبر ثبت می کند ، داده های دولت نشان می دهددهلی نو: از یازده منطقه پایتخت ملی ، بر اساس اطلاعات اخیر دولت دهلی ، منطقه شمال غربی بیشترین تعداد ویروس کرونا را در این ماه ثبت کرده است.

منطقه شمال غربی ، با بیش از 36 نفر جمعیت و مساحت 440 کیلومتر مربع ، از 1 تا 19 دسامبر 7316 مورد ویروس کرونا را ثبت کرده است که بالاترین میزان در میان مناطق در پایتخت ملی است. مناطق جنوب غربی و غرب به ترتیب 6،723 و 5923 مورد ویروس کرونا در 19 روز ثبت کردند.

داده ها روز چهارشنبه در دادخواست عالی دادلی دهلی ارسال شد که خواستار افزایش آزمایش است. با این حال ، در مناطق این موارد شیوع نابرابری دارد. پرجمعیت ترین منطقه شمال شرقی شهر تنها 1،483 مورد ثبت کرده است – کمترین در میان تمام مناطق.

سنیلا گرگ ، مشاور شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) ، به IANS گفت که به دلیل تراکم مختلف جمعیت ، مشخصات اقتصادی اجتماعی و توزیع مذهبی ، در میان تمام مناطق تنوع وجود دارد.

“تعداد کل موارد در یک منطقه با توجه به نوع جمعیت ، تراکم آن ، وضعیت باسوادی و گروه سنی جمعیت تعیین می شود. منطقه شمال غربی یک منطقه فقیرنشین و قسمتی شهری است که تعداد بالای ویروس کرونا را توضیح می دهد “گرگ گفت.”

دادستان منطقه شمال غرب چشتا یداو و رئیس بخش جنوب غربی راهول سینگ برای نظرات از طریق تماس و پیام با آنها تماس گرفتند اما هیچ پاسخی تا زمان تنظیم این گزارش دریافت نشد.

در همین حال ، منطقه جنوب شرقی 3،782 مورد و پس از آن 3،595 توسط منطقه شرق ، 3،379 توسط منطقه جنوب ، 3،321 توسط منطقه شاهدا ، 3،276 توسط دهلی نو ، 3،276 توسط دهلی نو ، 2،715 توسط منطقه مرکزی و 2563 توسط منطقه شمالی ثبت شده است

علاوه بر این ، در 6 منطقه از 11 منطقه میزان مثبت بودن گزارش شده است که درصدی از افراد که از همه آزمایشات انجام شده مثبت هستند ، بیش از میانگین 25/3 درصدی شهر طی 19 روز مورد بررسی است.

داده ها نشان می دهد که بالاترین میزان مثبت مثبت بودن توسط منطقه شمال غربی با 4.75 درصد گزارش شده است و پس از آن منطقه South-West با 4 درصد و دهلی نو با 3.51 درصد گزارش شده است.

“دولت دهلی ردیابی تماس را افزایش می دهد و مناطق مهار بیشتری را در مناطقی که میزان مثبت بیشتر است ایجاد می کند. در جلسه DDMA در 21 دسامبر ، تصمیم بر این شد که دولت” آزمایش نماینده “را دنبال کند ، تمرکز بیشتر بر مناطق و مناطق جیبهایی که میزان مثبت بودن آنها بیشتر است “، دولت دهلی در بیانیه ای گفت.

قابل توجه است ، موج سوم ویروس کرونا به طور کامل در پایتخت ملی فرو ریخته است زیرا موارد و مرگ و میرها به شدت کاهش یافته است. این شهر طی سه روز گذشته کمتر از 1000 مورد را ثبت کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *