مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

موارد فعال تنها 1.65 درصد از کل آلودگی های هند ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld است

1 min read

ویروس کرونا ویروس: موارد فعال تنها 1.65 درصد از کل آلودگی های هند استدهلی نو: موارد بهبود یافته Covid-19 روزانه در هند از 20 روز گذشته نسبت به موارد جدید روزانه پیشی گرفته است ، در حالی که کل موارد فعال 1،76،498 است که فقط 1.65 درصد کل آلودگی ها را تشکیل می دهد ، وزارت بهداشت اتحادیه گفت چهار شنبه. بهبودهای تجمعی با 13،320 بیمار در بازه زمانی 24 ساعته مرخص شده و به 1،03،59،305 رسیده است. در مجموع 12689 مورد جدید روزانه در همین مدت به شمار ملی اضافه شد.

این وزارتخانه تأکید کرد: “هند یکی از کمترین موارد روزانه Covid-19 مورد جدید در هر میلیون نفر (69 نفر) در 7 روز گذشته است.”

وزارت تأکید کرد ، این نتایج دلگرم کننده پایدار با استراتژی فعال و کالیبره شده به رهبری مرکز ، امکان پذیر شده است.

اظهار داشت ، شناسایی اولیه از طریق آزمایش بالا و تهاجمی ، نظارت و ردیابی سریع ، نظارت بر انزوای منزل همراه با مراقبت های پزشکی با کیفیت بالا از طریق پروتکل مراقبت استاندارد که توسط مرکز صادر شده است ، به تعداد بالایی از بهبودها کمک کرده است.

همچنان تمرکز اتحادیه و دولتهای ایالتی و UT بر روی درمان بالینی بهبود یافته و موثر در بیمارستانها ، نظارت بر انزوای خانگی ، استفاده از پشتیبانی اکسیژن غیرتهاجمی ، استفاده از استروئیدها ، داروهای ضد انعقاد و خدمات بهبود یافته آمبولانس برای حمل و نقل بیماران برای بیماران وجود دارد. درمان سریع و به موقع.

وزارت اتحادیه تأکید کرد: دولت اتحادیه از دولتهای ایالتی و UT با مقدار کافی ونتیلاتور ، کیت های PPE ، داروها و غیره پشتیبانی کرده است. تلاش های بی وقفه کارگران ASHA نظارت و ردیابی پیشرفت بیماران را در انزوای منزل تحت نظارت تضمین کرده است.

پلتفرم دیجیتال ‘eSanjeevani’ خدمات پزشکی از راه دور را فراهم کرده است که در مهار گسترش Covid موفقیت آمیز بوده و در عین حال امکاناتی را برای مراقبت های بهداشتی ضروری غیر Covid فراهم می کند. این مرکز همچنین بر روی ایجاد تواناییهای مدیریت بالینی پزشکان متخصص ICU تمرکز کرده است.

تمرین “National e-ICU on Covid-19 Management” که توسط متخصصان دامنه از AIIMS ، دهلی نو انجام شده است به طور اساسی در این امر کمک کرده است.

در تاریخ 27 ژانویه ، بیش از 20 لک (20،29،480) ذینفع عکسهای واکسیناسیون Covid-19 را در سراسر کشور دریافت کرده اند.

در مدت زمان 24 ساعت ، 5،671 نفر در 194 جلسه واکسینه شدند. وزارت گفت ، در مجموع 36572 جلسه تاکنون انجام شده است.

این گزارش گفت که 84.52 درصد موارد بهبود یافته در 9 ایالت و UT متمرکز شده است.

کرالا حداکثر تعداد بهبودی یک روزه را با 5290 مورد تازه بهبود یافته گزارش کرده است. در مجموع 2،106 نفر در مهاراشترا در طی 24 ساعت بهبود یافتند و پس از آن 738 نفر در کارناتاکا بودند.

بیش از 84 درصد موارد جدید مربوط به 7 ایالت و UT است.

کرالا همچنان بالاترین موارد جدید روزانه را با 6293 مورد گزارش می کند. پس از آن ماهاراشترا با 2،405 مورد قرار دارد ، در حالی که کارناتاکا 529 مورد جدید را گزارش کرده است.

هفت ایالت و UT 83.94 درصد از مرگ های جدید را تشکیل می دهند. ماهاراشترا بیشترین تلفات را داشت (47). کرالا با 19 مرگ روزانه و چاتیسگر با 14 مرگ روزانه دنبال می کنند.

این وزارتخانه گفت: “هند در هفت روز گذشته فقط 1 مرگ در هر میلیون نفر گزارش كرده است.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *