مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

موارد فعال Covid برای اولین بار در 139 روز زیر 4 لیتر است ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

1 min read

موارد Active Covid برای اولین بار در 139 روز زیر 4 لیتر استتعداد پرونده های هفتگی نیز در دو هفته گذشته حدود 2.9 لک بود. بنابراین ، موارد این هفته ، اولین سقوط بزرگ در چهار هفته گذشته است.

سقوط ، هفته سوم بعد از دیوالی ، همچنین نشان می دهد که هنوز موج دوم Covid در کشور وجود ندارد ، اگرچه در چندین ایالت جهش و افت داشته است. به طور کلی ، موارد هفتگی در کشور اکنون 12 هفته است که کاهش یافته است ، به استثنای یک هفته که اندکی افزایش ثبت شده است.

در همین حال ، موارد فعال در کشور برای اولین بار در 139 روز زیر 4 لک افتاد. مجموعه موارد فعال از اوج شیوع همه گیر در ماه سپتامبر به طور مداوم در حال کاهش است.

با این حال ، میزان کاهش در موارد فعال در شهرستان در هفته های اخیر بطور قابل توجهی کند شده است ، همچنین تعداد برای چند روز افزایش می یابد. 26 روز طول کشیده است تا موارد فعال از 5 لک به 4 لک برسد. در مقابل ، افت از 6 لک به 5 لک 12 روز طول کشیده بود و دو سقوط یک لکه قبلی هر کدام در مدت زمان یک هفته اتفاق افتاده بود.

روز یکشنبه ، موارد جدید در کشور پس از ماندن در سطح 34،000-36،000 در چهار روز گذشته ، به 33،231 کاهش یافت. تعداد کشته های این روز نیز به 391 نفر کاهش یافت ، که برای اولین بار از تاریخ 2 ژوئیه بود که هند در هر روز کمتر از 400 مورد تلفات کووید را ثبت می کرد.

کاهش تعداد کشته شدگان عمدتا به دلیل ثبت 40 کشته در ماهاراشترا در روز یکشنبه بود که یک افت بزرگ نسبت به روز 95 بود. دهلی ، نیز گزارش داد که کشته شدگان از 77 نفر در روز شنبه به 69 در روز یکشنبه کاهش جزئی داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *