مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

موارد هند 323 روز پس از 1 رکورد عبور می کند ، آهسته ترین سرعت 1 متر ، سلامت نیوز ، ET HealthWorld

1 min read

موارد هند از 325 روز پس از 1 كرور عبور می كنند ، آهسته تر از 1 مترآمیت. باتاچاریا

هند روز جمعه دومین کشور جهان پس از ایالات متحده بود که یک کرور (10 میلیون) مورد ثبت کرد Covid-19 را تایید کرد حتی با ادامه روند شیوع بیماری همه گیر در این کشور.

29 روز طول کشید تا موارد در هند از 9 میلیون به 10 میلیون افزایش یابد و این کمترین رشد از اولین میلیون مورد است. حتی متوسط ​​مرگ و میر روزانه در طی این 29 روز پس از یک میلیون اول کمترین میزان مرگ و میر بوده است.

اعداد Covid هند برای مدت سه ماه در حال سقوط است ، اندکی پس از عبور پرونده بار از پنج میلیون نفر در 15 سپتامبر. کل پرونده های این کشور پس از عبور از نقطه عطف یک کرور ، پس از 27.022 عفونت تازه جمعه شب به 1،00،04،893 رسید.

موارد هند 323 روز پس از 1 كرك عبور می كند ، و آهسته ترین 1 متر است ایالات جنوبی بیشترین کاهش چشمگیر را در موارد مشاهده می کنند

میزان مرگ و میر در هر میلیون نفر در هند 104 مورد است که دومین مورد در میان 20 کشور جهان است که بیشترین آسیب را به خود دیده است. فقط اندونزی ، که در حال حاضر در کل پرونده های شماره 20 است ، در 71 میلیون نفر مرگ کمتر در هر میلیون نفر داشته است. از نظر موارد روزانه ، هند تقریباً دقیقاً سه ماه پیش در 17 سپتامبر به اوج خود رسید ، زمانی که 98،795 عفونت تازه در یک مورد ثبت شد. روز در این سه ماه ، موارد برای چند هفته در برخی از ایالت ها مانند دهلی افزایش یافته است اما روند کلی با وجود فصل جشن و آرامش بیشتر در محدودیت ها در سراسر ایالت ها ، روند نزولی مداوم داشته است.

برخی از چشمگیرترین کاهش موارد در ایالات جنوبی مشاهده شد. وقتی پرونده بارگیری هند در 19 نوامبر به نه میلیون نفر رسید ، پرونده های جنوبی 37٪ از کل آمار را داشتند. در یک میلیون مورد گذشته ، علی رغم اینکه در کرالا همچنان نسبتاً بالا باقی مانده است ، سهم جنوب به 27٪ کاهش یافته است. هند یکی از تنها دو کشور در میان 10 کشور آسیب دیده جهان است که هنوز شاهد افزایش مجدد موارد نیست. کشور دیگر آرژانتین است. دلیل این که تعداد کشورها به مدت سه ماه به طور مداوم کاهش یافته است اکنون در حوزه حدس و گمان ها باقی مانده است.

موارد هند از 325 روز پس از 1 كرور عبور می كنند ، آهسته تر از 1 متر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *