مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

موسسه سرم به دنبال مجوز استفاده اضطراری برای واکسن Oxford Covid-19 Covishield در هند ، اخبار سلامت ، ET HealthWorld است

1 min read

موسسه سرم به دنبال مجوز استفاده اضطراری برای واکسن Oxford Covid-19 Covishield در هند استم Instituteسسه سرم هند روز یکشنبه اولین شرکت بومی بود که با اشاره به نیازهای پزشکی برآورده نشده به دلیل شیوع بیماری همه گیر و علاقه به درخواست کنترل اضطراری واکسن Oxford Covid-19 در این کشور ، با درخواست کنترل کننده داروی عمومی هند (DCGI) منابع رسمی گفتند که از مردم به طور گسترده

یک روز زودتر ، بازوی هندی داروی غول دارویی ایالات متحده Pfizer اولین کسی بود که پس از اطمینان از چنین ترخیصی در انگلیس و بحرین ، از مجری تنظیم کننده داروی هند برای واکسن Covid-19 خود در این کشور درخواست تأیید کرد.

آزمایش بالینی فاز سه واکسن Oxford Covid-19 ، Covishield ، توسط موسسه سرم هند مستقر در پون (SII) در روز یکشنبه (SII) ، با حمایت مالی شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) ، در بخشهای مختلف انجام می شود. علاوه بر مطالعات بالینی که توسط Oxford-AstraZeneca در انگلیس و برزیل انجام می شود ، این کشور است.

ماه گذشته موسسه تحقیقات بهداشتی راپس این کشور گفته است که براساس نتایج آزمایش بالینی فاز دو و سه ، SII با کمک ICMR در دسترس بودن زود هنگام واکسن برای هند است

طبق ICMR ، SII در حال حاضر 40 میلیون دوز واکسن را تحت مجوز تولید و ذخیره سازی در معرض خطر که از DCGI به دست آورده تولید کرده است.

منابع رسمی ، با استناد به برنامه SII ، اظهار داشتند که این شرکت اظهار داشته است که داده های چهار مطالعه بالینی ، دو مورد در انگلستان و هر یک در برزیل و هند ، نشان می دهد که Covishield در برابر علامت و از همه مهمتر در برابر عفونت های شدید Covid-19 بسیار کارآمد است.

نتایج این تحقیق مطابق با سایر واکسن های ضد ویروس کرونا است و به دلیل سنگینی بیماری ، پیش بینی می شود که Covishield میزان قابل توجهی از مرگ و میر Covid-19 را کاهش می دهد.

“از نظر ایمنی ، Covishield با توجه به عوارض جانبی درخواست شده به خوبی تحمل شد و با افزایش SAE و مرگ همراه نبود. اکثر واکنشهای درخواست شده از نظر شدت خفیف بودند و بدون هیچگونه عواقبی برطرف شدند.

یک منبع به نقل از این برنامه گفت: “بنابراین ، کوویشیلد ایمن و قابل تحمل است و می تواند به طور م forثر برای پیشگیری از کووید -19 در جمعیت مورد نظر استفاده شود. بنابراین ، نسبت سود به خطر به شدت از استفاده گسترده از کوویشیلد پشتیبانی می کند.”

به منظور معرفی واکسن فوری مورد نیاز علیه Covid-19 در هند ، SII ، بزرگترین تولید کننده واکسن در جهان ، برای تولید واکسن با دانشگاه آکسفورد و AstraZeneca همکاری کرده است.

یک منبع گفت ، SII همچنین 12 دسته از واکسن ها را برای آزمایش به آزمایشگاه مرکزی داروهای (CDL) در کسائولی ارسال کرده است.

“مطابق با فلسفه ما ، ما به شما اطمینان می دهیم كه برای واكسنهای Covid-19 نیز ، ما متعهد هستیم كه كشورمان را” خودكار “كنیم و خواستار صریح نخست وزیر” صدا برای محلی “و” ساخت در هند “را برآورده كنیم. برنامه ای که توسط پراکاش کومار سینگ ، مدیر اضافی ، امور دولتی و نظارتی در م Instituteسسه سرم هند (SII) به امضا رسیده است ، “برای جهان”.

با توجه به همه این واقعیت ها و نیازهای پزشکی برآورده نشده به نفع عموم مردم برای نجات میلیون ها نفر در کشور و سراسر جهان ، در دسترس بودن زود هنگام واکسن Covid-19 یک ضرورت است ،

در این برنامه آمده است: “بنابراین ، به منظور منافع ملی ، ما از شما درخواست می کنیم که مجوز استفاده اضطراری از Covishield را براساس برنامه ما و با توجه به نیاز فوری به یک واکسن ایمن ، موثر ، مناسب از نظر برنامه و مقرون به صرفه برای کشور ما اعطا کنید”

به گفته منابع ، این واکسن از نظر منطقی امکان توزیع در مناطق شهری و روستایی کشور را دارد زیرا می توان آن را در دمای دو تا هشت درجه سانتیگراد نگهداری کرد که دمای مناسبی برای نگهداری در سردخانه های کشور است.

به عنوان یک واکنش سریع نظارتی ، DCGI در 2 آگوست برای انجام آزمایشات بالینی فاز دو و سه انسانی واکسن Oxford Covid-19 در کشور به SII اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *