مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

ناظر داروهای اروپا انتظار دارد اولین برنامه بازاریابی برای واکسن ویروس کرونا طی چند روز ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

1 min read

ناظر داروها در اروپا انتظار دارد اولین برنامه بازاریابی برای واکسن ویروس کرونا طی چند روز انجام شودبروکسل: ناظر مواد مخدر در اروپا روز پنجشنبه اعلام کرد انتظار دارد اولین درخواست تأیید بازاریابی مشروط برای واکسن Covid-19 را “در روزهای آینده” دریافت کند ، این آخرین مرحله در دسترس قرار دادن یک گلوله در خارج از ایالات متحده است.

آژانس داروهای اروپایی (EMA) از شرکتی که انتظار دارد این پرونده را تشکیل دهد نام نبرد ، اما Pfizer Inc و BioNTEch در میان 3 شرکت که داده های آزمایشی مرحله آخر واکسن های خود را منتشر کرده اند ، پیشرفته ترین در روند تنظیم مقررات هستند.

این شرکت ها در تاریخ 20 نوامبر برای تأیید ایالات متحده درخواست کردند و انگلیس گفت که از تنظیم کننده پزشکی خود خواسته است که واکسن را برای مناسب بودن آن ارزیابی کند.

در پاسخ به سوالی درباره همکاری خود با سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) ، در یک ایمیل گفت که این آژانس ممکن است نتواند روند تصمیم گیری را با سایر مقررات بین المللی هماهنگ کند.

EMA در 6 اکتبر بررسی سریع واکسن Pfizer-BioNTech را آغاز کرد تا روند تأیید یک واکسن موفق در اتحادیه را تسریع کند ، با این امکان به محققان اجازه می دهد یافته ها را در زمان واقعی و بدون انتظار برای نتیجه گیری ، ارسال کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *