مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

نخست وزیر روز دوشنبه با CM ها ملاقات می کند تا در مورد عملیات تلقیح ، اخبار سلامت ، ET HealthWorld گفتگو کند

1 min read

نخست وزیر برای دیدار با CM ها در روز دوشنبه برای بحث در مورد عملیات تلقیحدهلی نو: نخست وزیر نارندرا مودی روز دوشنبه جلسه ای را با وزیران ارشد همه ایالت ها برگزار می کند تا درباره بحث واکسن که هفته آینده آغاز می شود ، بحث کند. این امر حتی در شرایطی رخ داد که وزیر بهداشت و رفاه خانواده اتحادیه ، هارد وردان گفت واکسیناسیون کل جمعیت در کشور پس از اولویت بندی گروه های خطر ، به زودی عملی خواهد بود.

“در ساعت 4 بعد از ظهر در 11 ژانویه ، نخست وزیر نارندرا مودی از طریق کنفرانس ویدیویی با وزرای ارشد همه ایالت ها تعامل خواهد کرد. آنها در مورد وضعیت Covid-19 و نحوه واکسیناسیون بحث خواهند کرد. ”PMO در صفحه رسمی توییتر خود گفت.

این اولین تعامل Modi با CM ها پس از تأیید دو واکسن – Covishield موسسه سرم و Covaxin بهارات Biotech است. وی پس از شیوع Covid-19 در کشور حداقل شش بار با وزیران ارشد از طریق کنفرانس ویدیویی صحبت کرده است.

“طی چند روز آینده ، همچنین در آینده نزدیک ، ما می توانیم این واکسن را به هموطنان خود بدهیم و اولویت کسانی را که در بخش های دولتی و خصوصی در معرض خطر هستند ، قرار دهیم. دولت قبلاً طرح همه چیز را شناخته است. »به نقل از PTI ، وردان گفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *