مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

هارد وردان ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld می گوید هند به زودی قادر به واکسیناسیون کل جمعیت خواهد بود

1 min read

Covid-19: Harsh Vardhan می گوید: هند به زودی قادر به واکسیناسیون کل جمعیت خواهد بودچنای: وزیر بهداشت و رفاه خانواده اتحادیه ، دکتر هارد وردان روز جمعه گفت که واکسیناسیون کل جمعیت کشور در برابر Covid-19 پس از اولویت بندی گروه های خطر ، به زودی واقعیت خواهد داشت.

وی پس از بررسی روند خشک تزریق واکسن Covid-19 در بیمارستان عمومی دولت راجیو گاندی به عنوان بخشی از یک ایالت ، به خبرنگاران گفت که این مرکز یک پلت فرم جدید Covid را برای ردیابی جزئیات ذینفعان بالقوه واکسن و همچنین صدور گواهی الکترونیکی برای آنها آغاز کرده است. برنامه سراسری

وی گفت ، هند در تولید واکسن در کمترین زمان ممکن بسیار خوب عمل کرده است و در حال حاضر به دو واکسن مجوز استفاده اضطراری داده شده است.

وی افزود: “طی چند روز آینده ، همچنین در آینده ای نزدیک ، ما می توانیم این واکسن را به هموطنان خود بدهیم که اولویت افرادی که در بخش های دولتی و خصوصی در معرض خطر هستند را اولویت بندی می کنیم. دولت قبلاً طرح همه چیز را اعلام کرده است.” .

وزیر همچنین از بیمارستان دولت اوماندورار در اینجا و چند مرکز دیگر در اینجا بازدید کرد.

در کشوری که مانند هند بسیار گسترده است و جمعیت آن 1.35 میلیارد نفر است ، همه کارها بدون مشکل و بدون مشکل انجام شد.

وی گفت: “ما چهار یا پنج ماه پیش پس از آنكه نخست وزیر نارندرا مودیجی گروه متخصص ملی واكسن را ایجاد كرد ، آمادگی لازم برای واكسن قریب الوقوع را شروع كردیم. ما تمام جزئیات را كار كردیم و اطلاعات را با افراد در سطح پایه به اشتراک گذاشتیم.”

در این روند ، چندین کارمند بهداشتی به طور کافی آموزش دیدند.

پیش از این ، دولت واکسن را از نظر دمای ذخیره شده ردیابی می کرد.

“اکنون ما پلتفرم جدید Covid را در ردیابی جزئیات ذینفعان احتمالی ، مکانهایی که احتمالاً عکسبرداری می کنند ، از قبل و بعد از واکسیناسیون از جمله دادن یک گواهینامه الکترونیکی و پیگیری آن با دوز دوم با پیام های متنی و یادآوری دقیق آغاز کرده ایم. ، “وزیر گفت.

وی افزود که جزئیات این سند 150 صفحه ای برای موفقیت در رانندگی واکسیناسیون با کلیه ذینفعان در میان گذاشته شده است.

هند اولین کشور در جهان بود که در 6 ژانویه 2020 همه گیری را یادداشت کرد و شروع به عمل کرد.

یک سال اقدام منجر به این شده است که این کشور روزانه یک میلیون کیت آزمایش از یک جعبه ابتدای همه گیری داشته باشد.

هند بالاترین میزان بهبودی و کمترین میزان مرگ و میر را دارد و تقریباً همه افراد آلوده تحت درمان قرار گرفتند و به خانه بازگشتند.

دانشمندان و اخوت پزشکی علاوه بر کسانی که در زمینه های مختلف بودند به مناسبت این امر برخاستند و از خود گذشتگی و تعهد مثال زدنی نشان دادند.

“سخت ودهان”: “ما قادر به صادر کردن کیتهای PPE ، ماسکهای N95 و ونتیلاتورها هستیم – تقریباً همه مواردی که مردم در مورد کمبود در آن زمان صحبت می کردند. با الهام از نخست وزیر برای توسعه Atma Nirbhar Bharat ، اوضاع به سمت بهتر تغییر کرد” گفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *