مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

هند از یک علامت بهبودی کرور ، Health News ، ET HealthWorld عبور می کند

1 min read

هند از یک علامت بهبودی کرور عبور می کندهند در روز چهارشنبه در بهبودهای Covid-19 از مرز یک کرور عبور کرد – این اولین کشور در جهان است که بیش از 10 میلیون بیمار را گزارش می کند – حتی اگر موارد تازه روزانه برای اولین بار در هفت روز گذشته بیش از 20 هزار نفر بود.

با 19،694 ترخیص از بیمارستان ها در روز چهارشنبه ، تعداد بیماران درمان شده به 1،00،15،925 رسید که به معنی بهبودی 96.3٪ است. اما ، با کاهش روند همه گیری ، با کاهش موارد روزانه در سه ماه گذشته ، سرعت بهبودها نیز کاهش یافته است ، زیرا به نظر می رسد ترخیص از بیمارستان ها به یک نقطه اشباع رسیده است. در حالی که نقض هشت میلیون علامت بازیابی در 10 نوامبر از هفت میلیون مارک قبلی 18 روز طول کشید ، یک میلیون بازیابی بعدی پس از 23 روز در 3 دسامبر ثبت شد. و شکستن آن بیشتر طول کشید – 34 روز – علامت بعدی یک میلیون دلار با بازیابی هایی که روز چهارشنبه از یک کرور عبور کرده است

داده های وزارت بهداشت نشان می دهد که با شروع 11٪ زمانی که هند 1000 مورد بهبودی را گزارش کرد ، یک افزایش مداوم در میزان بهبودی وجود داشته است. تا 3 ژوئن ، بیش از یک میلیون هندی سرخپوشان بهبود یافته بودند. در پایان ماه سپتامبر – ماهی که اوج موارد روزانه هندوستان است – بیش از پنج میلیون هندی بهبود یافته اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *