مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

هند برای بسته بندی واکسن در 6 ماه اول به 6 ویال شیشه ای Cr + نیاز دارد ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

1 min read

هند برای بسته بندی واکسن در 6 ماه اول به 6 ویال شیشه ای CR + نیاز دارددهلی نو: هند برای تهیه بسته بندی واکسن Covid-19 در شش ماه اول حدود یک ویال شیشه ای 6.10 کروری نیاز دارد که واکسن در دسترس است و شرکت های داروسازی در حال تهیه عکس اعلام کرده اند که موجودی کافی برای تأمین نیازهای فوری دارند.

منابع رسمی گفتند همچنین ظرف شش ماه آینده ظرفیت اضافی برای تولید ویال های 9.3 کرور وجود دارد ، در حالی که برخی از سازندگان ویال نیز قصد دارند ظرفیت بیشتری را افزایش دهند.

یک کمیته فرعی دولت – تحت گروه متخصص ملی برای واکسن Covid-19 – که در حال بررسی زنجیره تأمین و تدارکات است ، طرحی با تقاضای پیش بینی شده ، موجودی ، ظرفیت اضافی و برنامه های شرکت ها برای افزایش.

یک مقام ارشد گفت: این طرح پس از مشاوره با تولیدکنندگان واکسن و سازندگان ویال برای اطمینان از آمادگی کامل در حالی که انتظارات آماده شدن واکسن Covid-19 برای راه اندازی در اوایل سال 2021 وجود دارد ، طراحی شده است.

“سه سازنده واکسن – Bharat Biotech ، Serum Institute و Cadila – که روی واکسن های Covid-19 کار می کنند نشان داده اند که آنها برای نگهداری واکسن در شش ماه اول به حدود 10/1 کرور شیشه نیاز دارند و ذخیره کافی با آنها به این خواسته پاسخ دهند. ما همچنین جلساتی را با سازندگان ویال برگزار کرده ایم که ظرفیت اضافی خود را برای تولید بیشتر نشان داده اند. “

از بازیگران اصلی بخش تولید ویال می توان به Schottkaisha ، Saint Gobain ، Borosil Klasspack و Gerresheimer India اشاره کرد.

وزارت بهداشت اعلام کرده است که پس از تأیید واکسن Covid-19 ، تا اواسط سال 2021 به 20-25 کرور از جمله مراقبت های بهداشتی و کارکنان خط مقدم تجویز می شود. واکسن دو دوزه در مرحله اول حدود 50 کرور دوز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *