مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

هند شروع آزمایشات واکسن خشک در سراسر کشور را از 2 ژانویه ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

1 min read

هند شروع آزمایشات واکسن خشک را از 2 ژانویه در سراسر کشور آغاز می کندامروز این مرکز از همه ایالت ها و UT خواست تا در 2 ژانویه برای اطمینان از آمادگی موثر برای رواج واکسن ، آزمایش واکسن را به صورت خشک انجام دهند.

دبیر بهداشت اتحادیه راجش بوشن جلسه سطح بالایی را برای بررسی آمادگی در سایت های جلسه برای واکسیناسیون Covid-19 با دبیران اصلی (بهداشت) و سایر مدیران بهداشتی همه ایالات / UT از طریق کنفرانس ویدیویی برگزار کرد.

“این فعالیت پیشنهاد شده است که در تمام پایتخت های ایالت حداقل در 3 سایت جلسه انجام شود. برخی از ایالت ها همچنین مناطقی را شامل می شوند که در زمین های دشوار قرار دارند / از پشتیبانی لجستیکی ضعیفی برخوردار هستند. “

ماهاراشترا و کرالا احتمالاً برنامه خشک در شهرهای دیگر غیر از پایتخت خود را برنامه ریزی می کنند.

تاکنون اجرای خشک در چهار ایالت انجام شده است.

“هدف از اجرای آزمایشی خشک اجرای واکسن Covid-19 ارزیابی امکان عملیاتی در استفاده از برنامه Co-WIN در محیط میدانی ، آزمایش ارتباط بین برنامه ریزی و اجرا و شناسایی چالش ها و راهنمایی راه پیشرفت قبل از واقعی است. اجرا ، “یک مقام ارشد دولت گفت.

برنامه ریزی برای معرفی واکسن طبق دستورالعمل های عملیاتی صادر شده توسط وزارتخانه خواهد بود.

برای هر یک از سه سایت جلسه ، مسئول پزشکی مربوطه 25 ذی نفع آزمایش (کارکنان مراقبت های بهداشتی) را شناسایی می کند.

از ایالات متحده خواسته شده است تا اطمینان حاصل شود که داده های این ذی نفعان در Co-WIN بارگذاری می شود. این ذی نفعان همچنین برای دوره خشک در سایت جلسه در دسترس خواهند بود.

همچنین از ایالات متحده خواسته شده است تا از تأیید فیزیکی همه سایتهای پیشنهادی برای کافی بودن فضا ، تنظیمات لجستیکی ، اتصال به اینترنت ، برق ، ایمنی و غیره اطمینان حاصل کنند. حداقل سه سایت جلسه مدل را در هر ایالت (در پایتخت ایالت) برای نمایش آماده کنید. اطمینان حاصل کنید که سایتهای مدل دارای یک ورود و خروج جداگانه در یک “سه اتاقه” با فضای کافی بیرون برای فعالیتهای تولید آگاهی هستند. نمایش تمام مواد IEC در این سایت ها. اطمینان حاصل کنید که تمام SOP ها و پروتکل ها در مکان های مشخص شده در یک محیط ایده آل همراه با تیم های واکسیناسیون برای شناسایی و آموزش در همه جوانب انجام می شود.

بیانیه افزود: “این دوره خشک همچنین دولت و UT را در مدیریت تأمین واکسن ، ذخیره سازی و تدارکات از جمله مدیریت زنجیره سرد تجهیز می کند.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *