مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

هند منتظر عکسهای آکسفورد و بهارات Biotech ، Health News ، ET HealthWorld خواهد بود

1 min read

هند منتظر عکسهای آکسفورد و بهارات Biotech خواهد بوددهلی نو: حتی وقتی انگلیس اولین کشوری است که واکسن Covid-19 را مجاز می داند ، هند همچنان به بررسی عکسبرداری Oxford-AstraZeneca به همراه برخی دیگر از نامزدهای هندی به عنوان گزینه خود در برابر بیماری همه گیر نگاه می کند.

واکسن Pfizer-BioNTech Covid-19 در حال حاضر برای هند در دسترس نیست و نیاز آن به دمای بسیار سرد – منفی 70 درجه سانتیگراد (منفی 94 درجه فارنهایت) – برای ذخیره سازی یک مانع جدی است زیرا نیاز به توزیع واکسن در مناطق دور افتاده و حتی مراکز شهری فاقد چنین امکاناتی هستند.

“لوازم کجاست؟ بسیاری از کشورهای غربی قبلاً سهام خود را ثبت کرده اند از جمله انگلیس که ظاهراً به اندازه کافی برای مردم خود سفارش داده است. بنابراین ، بدیهی است که این کشورها ابتدا به آن دست خواهند یافت. “

وی افزود در حالی که دولت در حال مذاکره با همه شرکت ها است ، به احتمال زیاد واکسن تولید شده توسط Oxford-AstraZeneca یا Bharat Biotech آزمایشات را به اتمام می رساند و در موعد اولیه تصویب می کند.

دولت به شدت در حال مشاهده تحولات نامزد آکسفورد-آسترا زنکا است که موسسه سرم شریک محلی آن است و گفته است که طی چند روز آینده درخواست مجوز استفاده اضطراری را ارائه می دهد.

این مقام گفت: کوازین Bharat Biotech ، که در فاز 3 آزمایشات انسانی است ، به احتمال زیاد به زودی تأیید می شود زیرا در یک سیستم عامل آسان قرار دارد و آزمایشات تا کنون روان بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *