مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

هیئت متخصص احتمالاً در تاریخ 1 ژانویه برای گرفتن تماس نهایی در مورد تأیید واکسن ها ، Health News ، ET HealthWorld تشکیل جلسه می دهد

1 min read

هیئت متخصص احتمالاً در تاریخ 1 ژانویه جلسه خواهد گرفت تا آخرین درخواست تأیید واکسن ها را اعلام کندNEW DELHI: کمیته موضوع تنظیم کننده دارو (SEC) در مورد واکسن Covid-19 به دنبال زمان بیشتری برای تجزیه و تحلیل داده های به روز شده ارسال شده توسط هر دو م Instituteسسه سرم هند و Bharat Biotech به دنبال مجوز استفاده اضطراری (EUA) برای نامزدهای واکسن مربوطه خود علیه SARS است – CoV2 مقامات گفتند که این کمیته مجدداً در تاریخ 1 ژانویه تشکیل جلسه می دهد و احتمالاً آخرین تماس را برای تأیید واکسن ها خواهد داشت.

این تحولات در پی سازمان تنظیم مقررات داروها و محصولات بهداشتی انگلستان (MHRA) در روز چهارشنبه برای تأیید استفاده اضطراری به واکسن Oxov-AstraZeneca Covishield – که SII شریک تولید آن است و همچنین مطالعات پل زدن در هند را انجام می دهد. تصویب در انگلیس امیدهای هند را افزایش داد زیرا احتمال تأیید واکسن در هند را روشن کرد. انتظارات پس از فراخواندن جلسه فوری SEC برای بررسی برنامه های کاربردی EUA برای واکسن های Covid-19 بیشتر شد.

“کمیته باید داده هایی را که براساس آنها شرکت در انگلستان تصویب کرده است ، بررسی کند. در شرایطی مانند این ، تنظیم کننده باید اطمینان حاصل کند که داده های ارسالی در هند با داده های جهانی قابل تطبیق هستند. “

“اطلاعات و اطلاعات اضافی ارائه شده توسط SII و Bharat Biotech مورد بررسی قرار گرفت و توسط SEC تجزیه و تحلیل شد. تجزیه و تحلیل داده ها و اطلاعات اضافی در حال انجام است. SEC دوباره در تاریخ 1 ژانویه 2021 (جمعه) تشکیل جلسه خواهد داد. “

دولت امیدوار است که واکسیناسیون را در ماه ژانویه آغاز کند تا در فاز اول تا ماه ژوئیه حدود 30 کرور را تلقیح کند. SII 40-50 میلیون دوز Covidshield ذخیره کرده است ، که به دلیل عدم صلاحیت WHO برای صادرات واکسن به سایر کشورها ، بیشتر آنها در ابتدا به هند می آیند.

دولت همچنین در حال انجام اقدامات خشک برای اطمینان از عدم وجود هیچ خللی در اجرای برنامه تجویز واکسن مگا پس از تأیید جیب و در دسترس بودن برای استفاده است.

به غیر از SII و Bharat Biotech ، کمیته همچنین درخواست Pfizer برای EUA را پذیرفت اما این شرکت برای مدت زمان بیشتری درخواست کرده است.

انگلیس روز چهارشنبه واکسن Covid-19 را که توسط دانشمندان دانشگاه آکسفورد تولید شده و توسط AstraZeneca برای استفاده انسان تولید شده است ، دومین واکسن ویروس کرونا که پس از واکسن Pfizer / BioNTech در انگلیس پاک شد ، تأیید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *