مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

هیئت پزشکی از 8 بیمارستان می خواهد که به بیماران ، News News ، ET HealthWorld تخفیف دهند

1 min read

بنگال غربی: هیئت پزشکی از 8 بیمارستان می خواهد که به بیماران تخفیف دهندKOLKATA: کمیسیون تنظیم مقررات تأسیس بالینی بنگال غربی (WBCERC) روز جمعه از هشت بیمارستان خصوصی خواست تا به بیمارانی که مشخص شده صورتحساب آنها باد شده تخفیف بدهد.

در حالی که چند مورد مربوط به درمان بیماران Covid بود ، بقیه مربوط به موارد غیر Covid بود.

از بیمارستان R فلمینگ خواسته شد 3 میلیون روپیه به یک بیمار کوید از میدناپور بازپرداخت کند ، که به مدت 11 روز ، از جمله دو روز در ICU ، 5.4 روپیه را متهم کرد.

“بیمار همچنین شکایت داشت که حتی پس از بهبودی پس از سه چهار روز درمان ، مرخص نشده است. ما به بیمارستان هشدار داده ایم كه در آینده چنین اقدامی انجام ندهد. “

بیمارستان Horizon Lifeline جهت ارائه تخفیف 2 دلار روپیه به بیمار کوید که بیش از حد مجاز بود ، هدایت شده است. این کمیسیون همچنین بیمارستان را به دلیل نقض اتهامات PPE و هزینه های پزشکان تعیین شده توسط دولت مقصر دانست.

از بیمارستان دسون خواسته شده است به ترتیب 27000 و 1 ریال به دو بیمار که تحت درمان Covid قرار گرفته اند بازپرداخت کند در حالی که از بیمارستان چارنوک خواسته شده است که 5،100 روپیه را به بیمار بازپرداخت کند.

این کمیسیون همچنین به آپولو گفت که به بیمارى که تحت عمل جراحى قرار گرفته 30،000 روپیه تخفیف دهد. از کلیه م Instituteسسه پزشکی آسیا خواسته شد تا 60،000 روپیه تخفیف را به بیمارى که خانواده اش از این که بیمار در طی معالجه در بیمارستان دچار زخم شدید تخت شده شکایت کند.

از هورا تشخیصی مدیون خواسته شد 1000 روپیه غرامت به بیماری که گزارش اشتباهی از آزمایش D-dimer از بیمار داده شده است پرداخت کند ، که برای این کار باید آزمایش تکرار انجام شود. این آزمایشگاه گفت که آنها از امکاناتی برخوردار نیستند و آزمون را در جایی که خطای تایپی در گزارش رخ داده است ، برون سپاری کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *