مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

واکسن کووید: 1000 داوطلب از کلکته برای واکسن Covid-19 – کوواکسین

1 min read

1000 داوطلب از Kolkata برای آزمایش واکسن Covid-19 - Covaxin - در NICED مورد نیاز استKOLKATA: حدود 1000 داوطلب که برای آزمایش فاز III Covaxin – واکسن Covid-19 – در انستیتوی ملی وبا و بیماری روده (NICED) در کلکته مورد نیاز هستند ، از بین افراد ساکن در شعاع 10-15 کیلومتر از شهر ، یک مقام ارشد روز جمعه گفت. مقام م theسسه پزشکی گفت که NICED قبلاً تقاضای افراد علاقه مند را برای شرکت در آزمایش آزمایش واکسن آغاز کرده است.

“ما تصمیم گرفته ایم که در داوطلبانی که در مناطقی از شعاع 10-15 کیلومتری کلکته قرار دارند ، طناب بزنیم. ما باید افرادی را پیدا کنیم که بتوانند از محل اقامت خود به موسسه سفر کنند در صورتی که در هر زمان به آنها برای هر منظور نیاز داشته باشیم. دادگاه ، “این مقام گفت.

وی افزود ، تا روز پنجشنبه ، این م hundredsسسه صدها درخواست از مردم مناطق مختلف بنگال غربی دریافت کرده است که علاقمندی خود را برای داوطلب شدن در مرحله سوم دادگاه ابراز می دارند.

“این نشانه خوبی است که مردم ابراز علاقه می کنند تا در مرحله سوم آزمایش شرکت کنند. اما مهمتر از همه ، مهم است که پارامترهای سلامتی را برای یافتن داوطلبان سالم بررسی کنید. نیمی از داوطلبان واکسن واقعی دریافت می کنند در حالی که بقیه افراد یک دارونما داده می شود. چهار هفته بعد از اولین بار ، یک بار دیگر به هر یک از داوطلبان تزریق می شود. ”

این مقام گفت ، لیست 1000 داوطلب در هفته اول ماه دسامبر و هنگامی که محاکمه مرحله III آغاز می شود نهایی می شود.

وی گفت که به عنوان بخشی از آزمایش فاز III پان هند برای واکسن ، ویالهای کوواکسین از حیدرآباد به NICED رسیدند.

این مقام مسئول گفت: ما در آزمایشگاه موسسه در حال نگهداری ویال ها در منفی 4 درجه سانتیگراد هستیم.

حدود 28500 داوطلب برای آزمایش سراسری برای اولین واکسن Covid-19 بومی که توسط Bharat Biotech با همکاری شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) – موسسه ملی ویروس شناسی (NIV) در حال تولید است ، انتخاب می شوند.

فرهاد حکیم ، وزیر توسعه شهری بنگال غربی ابراز تمایل کرده است که به عنوان داوطلب در مرحله سوم آزمایش NICED حضور یابد.

حکیم ، 62 ساله ، همچنین با مقامات NICED صحبت کرده و ابراز تمایل کرده است که بخشی از برنامه باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *