مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

واکسن Oxford Covid-19 ممکن است اولین واکسن تنظیم کننده هند برای استفاده اضطراری باشد ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

1 min read

واکسن Oxford Covid-19 ممکن است اولین واکسن تنظیم کننده هند برای استفاده اضطراری باشدنیو دهلی: با آماده سازی برای احتمال واکسن زدایی تا ژانویه ، تنظیم کننده داروی هندی در حال بررسی انگلستان است ، که منابع معتقدند ممکن است هفته آینده سر واکسن Oxford Covid-19 سر بزند ، قبل از تصمیم گیری در مورد دادن مجوز استفاده اضطراری به موسسه سرم که در حال ساخت عکس ها در اینجا است.

هنگامی که تنظیم کننده داروی انگلیس واکسن آکسفورد را تأیید کرد ، کمیته تخصصی Covid-19 در CDSCO جلسه خود را برگزار می کند و قبل از اعطای مجوز اضطراری ، اطلاعات ایمنی و ایمنی را از ارزیابی های بالینی انجام شده در خارج و هند به طور کامل بررسی می کند. منابع رسمی گفتند که واکسن اینجا است.

روند اعطای تأیید استفاده اضطراری برای واکسن Covid-19 Bharat Biotech ‘Covaxin’ ممکن است طول بکشد زیرا آزمایشات فاز 3 آن هنوز در حال انجام است ، در حالی که Pfizer هنوز ارائه نمی دهد.

یک منبع گفت: “با این کار ، واکسن آکسفورد” Covishield “اولین کشیشی است که در هند پخش می شود.”

منابع گفتند که هفته گذشته م Instituteسسه سرم هند (SII) نیز داده های اضافی مورد نیاز کنترل کننده داروی عمومی هند (DCGI) را ارائه داده است.

در بحبوحه ترس از نوع جهش یافته SARS-CoV-2 که در انگلیس کشف شده است ، مقامات دولتی اخیراً گفته اند که هیچ تاثیری بر پتانسیل واکسن های نوظهوری که در هند و سایر کشورها تولید می شوند ، نخواهد داشت.

بهارات بیوتک ، م Instituteسسه سرم هند (SII) و Pfizer در اوایل ماه جاری به دنبال مجوز استفاده اضطراری برای واکسن Covid-19 خود به کنترل کننده داروی عمومی هند (DCGI) مراجعه کرده بودند.

کمیته تخصصی موضوع (SEC) در مورد COVID-19 سازمان کنترل استاندارد داروهای مرکزی (CDSCO) در تاریخ 9 دسامبر پس از بررسی روی کاربردهای آنها ، داده های ایمنی و کارآیی بیشتری را برای واکسن Covid-19 SII و Bharat Biotech جستجو کرده است.

درخواست بازوی هندی شرکت دارویی ایالات متحده Pfizer برای مشورت مورد بررسی قرار نگرفت زیرا این شرکت به دنبال زمان بیشتری برای ارائه در کمیته بود.

واکسن Pfizer قبلاً توسط چندین کشور از جمله انگلیس ، ایالات متحده و بحرین تأیید شده است.

ضمن بررسی برنامه SII ، SEC توصیه کرده بود که شرکت باید داده ایمنی به روز شده از آزمایشات بالینی فاز 2 و 3 را در کشور ، داده های ایمنی زایی از آزمایش بالینی در انگلیس و هند ، همراه با نتیجه ارزیابی ارزیابی ارائه دهد. آژانس تنظیم کننده داروها و محصولات بهداشتی انگلستان (MHRA) برای اعطای EUA.

در مورد بهارات بیوتک مستقر در حیدرآباد ، “کمیته پس از مشورت دقیق ، به کمیته توصیه کرد که شرکت باید داده های ایمنی و کارآیی آزمایش بالینی فاز 3 در کشور را برای بررسی بیشتر ارائه دهد” ، SEC گفته است.

SII مستقر در پون ، بزرگترین تولید کننده واکسن در جهان ، برای تولید واکسن با دانشگاه آکسفورد و AstraZeneca همکاری کرده است.

مقامات اخیراً گفته اند که SII در حال حاضر 40 میلیون دوز واکسن را تحت مجوز تولید و ذخیره سازی در معرض خطر تولید کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *