مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

وزارت بهداشت ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

1 min read

کلیه مسافران از انگلستان برای ورود Covid-19 در بدو ورود بین 8 ژانویه تا 30 ژانویه آزمایش می شوند: وزارت بهداشتدهلی نو: کلیه مسافران که از 8 ژانویه تا 30 ژانویه از انگلستان می آیند در بدو ورود تحت آزمایشات Covid-19 خود پرداخت می شوند ، وزارت بهداشت در یک روش عملیاتی استاندارد (SOP) که روز شنبه صادر شد ، گفت.

علاوه بر این ، هر مسافری که از انگلستان وارد می شود باید گزارش منفی Covid-19 خود را از آزمایشی که 72 ساعت قبل از سفر انجام شده است ، ارائه دهد.

هند از 23 تا 31 دسامبر همه پروازها را به و به پادشاهی متحده متوقف كرده بود تا شیوع ویروس کرونا را كه جهش یافته و مسری است ، در آنجا بررسی كند. بعداً ، این تعلیق تا 7 ژانویه تمدید شد.

وزیر هواپیمایی هاردیپ سینگ پوری روز جمعه گفته بود که فقط 30 پرواز در هفته بین هند و انگلیس انجام می شود که خدمات از 8 ژانویه از سر گرفته شود و این ترتیب تا 23 ژانویه ادامه خواهد داشت.

SOP وزارت بهداشت اظهار داشت: “شرکت های هواپیمایی قبل از اجازه دادن به مسافر برای سوار شدن به پرواز ، اطمینان از در دسترس بودن گزارش آزمایش منفی را تأمین می کنند.”

در این گزارش آمده است که باید برای مسافرانی که منتظر آزمایش RT-PCR یا نتایج آن در فرودگاه هستند ، مقدمات کافی در نظر گرفته شود.

SOP گفت: “مسافرانی که آزمایش مثبت دارند باید در یک مرکز انزوا نهادی در یک واحد جداگانه (انزوا) با هماهنگی مقامات بهداشتی مربوطه منزوی شوند”

اگر توالی ژنومی نشان دهنده وجود نوع جدید SARS-CoV-2 باشد ، بیمار همچنان در یک واحد جداگانه جدا می ماند.

وی افزود ، بیمار پس از مثبت شدن آزمایش در روز 14 امتحان خواهد شد و تا زمانی که آزمایش منفی آزمایش وی انجام شود ، در مرکز جداسازی نگهداری می شود.

SOP گفت ، اگر مسافر هنگام ورود Covid مثبت را آزمایش کند ، مسافران نشسته در یک ردیف ، سه ردیف جلو و سه ردیف عقب نیز در مراکز جداگانه قرنطینه تحت قرنطینه نهادی قرار می گیرند.

به گفته مسافراني كه پس از آزمايشات انجام شده در فرودگاه ، Covid منفي به آنها داده شود ، به مدت 14 روز به آنها قرنطينه خانه داده مي شود و دولت ايالتي يا منطقه مربوطه بايد مرتباً آنها را پيگيري كند.

این روزنامه افزود: “از دولت های مربوطه / UTs (سرزمین های اتحادیه) درخواست می شود میزهای كمك در فرودگاه های مربوطه ایجاد كنند تا اجرای SOP را تسهیل كنند.”

وجود نوع جدید ویروس در انگلیس قبلاً توسط دانمارک ، هلند ، استرالیا ، ایتالیا ، سوئد ، فرانسه ، اسپانیا ، سوئیس ، آلمان ، کانادا ، ژاپن ، لبنان و سنگاپور گزارش شده است.

پروازهای مسافرتی بین المللی برنامه ریزی شده از 23 مارس به دلیل بیماری همه گیر در هند همچنان به حالت تعلیق درآمده است.

با این حال ، از اردیبهشت ماه سال جاری و تحت پیمان های دو جانبه حباب هوا از ماه ژوئیه ، شرکت های هواپیمایی مجاز به انجام پروازهای بین المللی ویژه تحت مأموریت Vande Bharat هستند.

هند با 24 کشور از جمله انگلیس پیمان حباب هوا تشکیل داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *