مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

وزارت بهداشت از ایالت ها می خواهد مراقب رویدادهای سال نو باشند ، مراقب “پخش کننده های فوق العاده” ، Health News ، ET HealthWorld باشند

1 min read

وزارت بهداشت از ایالت ها می خواهد مراقب حوادث سال نو باشند ، مواظب دهلی نو: وزارت بهداشت اتحادیه از همه ایالت ها خواسته است که در مراسم جشن سال نو که ممکن است رویدادهای بالقوه پخش کننده Covid-19 باشد ، مراقبت دقیق کنند و همچنین به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در فصل زمستان از ازدحام جمعیت جلوگیری کنند.

راجش بوشن ، وزیر بهداشت ، در نامه ای به ایالت ها و سرزمین های اتحادیه اظهار داشت که تعداد موارد فعال Covid-19 طی سه ماه و نیم گذشته به طور مداوم در کشور کاهش یافته است.

وی خاطرنشان كرد: با در نظر گرفتن موج تازه ابتلا به ویروس کرونا در اروپا و آمریكا ، هنوز هم احتیاط و نظارت دقیق در هند وجود دارد ، وی تأكید كرد.

“شما قدردانی می کنید که در پی سال نو و رویدادهای مختلف جشن مرتبط با آن و همچنین فصل زمستان که در حال انجام است ، احتیاط دقیق برای جلوگیری از رویدادهای بالقوه” فوق العاده پخش کننده “و مکان های تجمع جمعیت لازم است.” در نامه گفته شده است.

مشاوره و راهنمایی های اخیر وزارت کشور به ایالت ها نیز توسط وزیر بهداشت تکرار شده است.

وزارت امور داخلی دستور داده است كه ایالت ها و UT ها ، بر اساس ارزیابی خود از وضعیت ، ممكن است محدودیت های محلی ، مانند منع رفت و آمد شبانه را اعمال كنند ، با هدف جلوگیری از گسترش Covid-19.

وزارت کشور همچنین شرط کرده است که هیچ گونه محدودیتی در رفت و آمد بین اشخاص و کالاها در داخل کشور وجود ندارد.

با توجه به این موضوع ، دبیر بهداشت اتحادیه از كشورها خواسته است “فوراً وضعیت محلی را ارزیابی كنند و اعمال محدودیت های مناسب را در 30 و 31 دسامبر و همچنین اول ژانویه 2021 بررسی كنند.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *