مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

وزیر بهداشت ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

1 min read

نه تنها در دهلی ، واکسن Covid-19 در سراسر کشور رایگان خواهد بود: وزیر بهداشتدهلی نو: وزیر بهداشت اتحادیه ، دکتر هارد وردان روز شنبه اظهار داشت که واکسن Covid-19 به صورت رایگان در سراسر کشور ارائه می شود.

وزیر این اظهارات را هنگام گفتگو با رسانه ها پس از بررسی روند خشک تزریق واکسن Covid-19 در مرکز زایمان و رفاه کودکان (MCW) در دریاگانج بیان کرد.

واردان در پاسخ به این س ifال که آیا واکسن Covid-19 مانند دهلی به صورت رایگان تهیه می شود ، پاسخ داد که “نه فقط در دهلی ، بلکه در سراسر کشور رایگان خواهد بود.”

وردان همچنین روند خشک تزریق واکسن Covid-19 را در بیمارستان Guru Teg Bahadur (GTB) امروز در دهلی بررسی کرد.

وی در دهلی ، رانندگی را در سه مکان انجام می دهد – مرکز بهداشت اولیه داریاجان ، بیمارستان Guru Teg Bahadur که توسط دولت اداره می شود و بیمارستان خصوصی Venkateshwara.

ودهان گفت ، به جز تزریق واکسن واقعی ، در حین تمرین نیز هر روشی دنبال می شود.

این خشکبار از روز شنبه توسط همه ایالت ها و سرزمین های اتحادیه انجام می شود. تمرین واکسیناسیون در حال حاضر در همه ایالت ها / یو تی اس در 116 منطقه در 259 سایت انجام می شود.

طبق گفته وزارت بهداشت و رفاه خانواده (MoHFW) ، هدف از اجرای آزمایشی معرفی واکسن Covid-19 “ارزیابی امکان عملیاتی استفاده از برنامه شبکه اطلاعات واکسن کووید (Co-WIN) در یک محیط میدانی است ، برای آزمایش ارتباطات بین برنامه ریزی و اجرا و شناسایی چالش ها و هدایت راه رو به جلو قبل از اجرای واقعی “.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *