مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

وزیر بهداشت تلانگانا آزمایشگاه آزمایش Covid را در فرودگاه بین المللی GMR حیدرآباد ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld افتتاح کرد

1 min read

وزیر بهداشت تلانگانا آزمایشگاه آزمایش Covid را در فرودگاه بین المللی GMR حیدرآباد افتتاح کردحیدرآباد: ایتالا راجندار ، وزیر بهداشت ایالتی تلانگانا روز چهارشنبه آزمایشگاه آزمایش Covid-19 را در فرودگاه بین المللی GMR حیدرآباد افتتاح کرد و امکانات اضافی را برای یک سفر ایمن به مسافران می دهد.

این تسهیلات آزمایشی سفر ایمن را برای تمام مسافران ورودی به شهر ، برنامه ریزی شده برای پروازهای اتصال داخلی یا مسافران خارج از کشور ، تضمین می کند.

مطابق مقررات بهداشتی ایالتی تلانگانا ، کلیه مسافران بین المللی ورودی که دارای اتصالات به جلو هستند ، باید از طریق بندر مبدا یا آزمایش انجام شده در بدو ورود به فرودگاه بین المللی حیدرآباد ، یک گواهینامه تست RT-PCR منفی داشته باشند (طی 96 ساعت قبل از زمان عزیمت انجام شود). برای جلوگیری از قرنطینه نهادی.

مسافران در حال عزیمت که ممکن است کشور مقصد مجبور به ارائه گزارش آزمایش RT-PCR منفی کند ، ممکن است از این مورد نیز استفاده شود.

SGK Kishore ، ED – جنوب و مدیر ارشد نوآوری ، فرودگاه های GMR گفت: “همانطور که کشورهای جهان شروع به بازگشایی مرزهای خود برای مسافرانی می کنند که نتایج آزمایش منفی Covid را دارند ، مراکز آزمایش Covid در فرودگاه ها نقش مهمی در امکان از سرگیری سفر هوایی دارند. ما برای راه اندازی این مرکز آزمایش Covid در فرودگاه بین المللی حیدرآباد با Mapmygenome همکاری کرده ایم که دسترسی به آزمایشات RT-PCR بسیار دقیق و کاملاً پذیرفته شده را برای مسافران آسان خواهد کرد. “

فرودگاه بین المللی حیدرآباد با Mapmygenome ، آزمایشگاه معتبر ICMR و NABL برای این امر همکاری کرده است.

این آزمایشگاه به صورت شبانه روزی برای مسافران و پرسنل فرودگاه کار می کند. مسافران می توانند از آزمون در سطح مهاجرت یا پیش فروش ترمینال بین المللی عزیمت موقت استفاده کنند.

برای جمع آوری نمونه برای آزمون مبتنی بر RT-PCR از سواب های حفره حلقی استفاده می شود. نتایج در مدت 4-6 ساعت از طریق ایمیل و WhatsApp در دسترس خواهد بود. نسخه چاپی گزارش نیز در دسترس خواهد بود. برای مسافرانی که می توانند منتظر بمانند تا گزارش خود را بگیرند ، سالن استراحت در پلاک ورودی ورودی غربی ایجاد شده است.

آنو آچاریا ، مدیر عامل شرکت Mapmygenome ، “فرودگاه بین المللی راجیو گاندی حیدرآباد از نظر تجربه مشتری یکی از بهترین فرودگاه های هند است. آزمایشگاه تست Covid ما این را به سطح بالاتری می رساند. من به عنوان یک مسافر مکرر ، اهمیت آزمایشگاه در محل فرودگاه. با استفاده از تجربه به دست آمده از اولین آزمایشگاه خصوصی که آزمایش Covid را در تلانگانا ارائه می دهد ، اکنون ما به یک تیم متخصص پیشنهاد می دهیم تا سفر شما بدون دردسر باشد. ”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *