مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

وزیر مادیا پرادش دستور ممیزی کلیه تجهیزات بیمارستان ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld را صادر کرد

1 min read

وزیر مادیا پرادش دستور ممیزی کلیه تجهیزات بیمارستان را صادر می کندبوپال: ویشواس سارنگ وزیر آموزش پزشکی دولتی روز یکشنبه دستور ممیزی کلیه تجهیزات پزشکی و سایر تجهیزات را در بیمارستان حمیدیا صادر کرد. سارنگ یک روز پس از آنکه به دلیل قطع عمده برق در مرکز Covid-19 بزرگترین بیمارستان مراقبت های عالی ، از یک بیمارستان تمیز استفاده کرد ، از این بیمارستان بازدید کرد.

گزارش TOI روز یکشنبه “خاموشی در بخش حمیدیا کوید: چرا ژنراتور دیزل کم داشت؟” منابع گفتند ، همچنین در این جلسه مورد بحث قرار گرفت. نصب نظارت دوربین مداربسته و نظارت منظم بر روی ژنراتورهای پشتیبان نیز سفارش داده شده است. منابع گفتند که دولت همچنین در حال تحقیق درباره پشتیبان گیری نیرو در ICU است که توسط یک شرکت دارویی اهدا شده است.

سارنگ از بیمارستان حمیدیا بازدید کرد و یک جلسه بررسی با پزشکان و سایر مقامات برگزار کرد. سرپرست بیمارستان حمیدیا دکتر ID Chaurasia ، رئیس دانشکده پزشکی گاندی ، دکتر Aruna Kumar و دیگران در جلسه حضور داشتند.

گزارش حسابرسی تاریخ ساخت ماشین آلات و آخرین جزئیات سرویس را نشان می دهد. به همین ترتیب ، نظارت بر کار آژانس های تعمیر و نگهداری نیز به HoD های بخش سپرده خواهد شد. علاوه بر این ، کارگران MSW برای گزارش و ضبط بازخورد از بیماران اعزام خواهند شد. این سیستم از روز دوشنبه معرفی می شود. هرگونه شکایتی به رئیس و رئیس بخش مربوطه منتقل می شود.

در یک شب جمعه و شنبه ، سه بیمار کرونا ، از جمله سرباز سابق ، درگذشتند. این مرگ ها پس از قطع برق اتفاق افتاد. معاون کمیسیون درآمد Usha Parmar در مورد خرابی مجموعه ژنراتور تحقیق کرد و رئیس دانشکده پزشکی گاندی ، Aruna Kumar ، مرگ بیماران را بررسی کرد. مجموعه DG بیمارستان به عهده بال برق PWD است که کار را به یک آژانس واگذار کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *