مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

وزیر کشور اتحادیه ، آمیت شاه ، طرح مراقبت های بهداشتی CAPF Ayushman را در 23 ژانویه ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld آغاز خواهد کرد

1 min read

آمیت شاه ، وزیر داخلی اتحادیه ، طرح مراقبت های بهداشتی CAPF آیوشمن را در 23 ژانویه آغاز خواهد کرددهلی نو: آمیت شاه وزیر کشور اتحادیه انتظار می رود اواخر این هفته طرح مراقبت های بهداشتی ایوشمن برای پرسنل نیروهای شبه نظامی مرکزی را در آسام آغاز کند ، منابع رسمی گفتند. آنها گفتند که شاه اولین کارتهای سلامتی ایوشمن را به فرماندهان ، یک افسر فرعی و یک جوان از هر یک از نیروهای پلیس مسلح مرکزی (CAPF) مانند CRPF ، BSF ، CISF ، ITBP و SSB به غیر از NSG و اسلحه های آسام که تحت فرمان وزارت او در 23 ژانویه فعالیت می کنند.

CAPF ها ، با تخمین نیروی انسانی حدود 10 نفر پرسنل ، برای انجام انواع وظایف امنیتی داخلی در سراسر کشور ، نگهبانی مرز و محافظت از VIP اعزام می شوند.

“یک مقام ارشد دخیل در این روند گفت:” پیش بینی می شود طرح بهداشتی CAPF آیوشمن توسط وزیر کشور در 23 ژانویه در گواهاتی راه اندازی شود. در مورد این طرح ارائه می شود و وزیر می تواند در طول این رویداد به ذینفعان نیز خطاب کند. ” .

نخست وزیر نارندرا مودی در سپتامبر 2018 برنامه Ayushman Bharat Pradhan Mantri Jan Arogya Yojana (AB PM-JAY) را به عنوان بزرگترین طرح مراقبت های بهداشتی تحت حمایت دولت در سراسر جهان راه اندازی کرد.

این طرح برای بستری در بیمارستان های مراقبت های ثانویه و عالی برای بیش از 10.74 کرور خانواده فقیر و آسیب پذیر (حدود 53 کرور ذی نفع) برای هر خانواده حداکثر 5 لک در سال در نظر گرفته است. AB PM-JAY همچنین دسترسی بدون پول و بدون کاغذ به خدمات را برای ذینفعان در زمان خدمت فراهم می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *