مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

پرستاران AIIMS اعتصاب می کنند ، بیماران بدون مراقبت رها می شوند ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

1 min read

پرستاران AIIMS اعتصاب می کنند ، بیماران بدون مراقبت رها می شوندDurgeshNandan. جها

دهلی نو: صدها بیمار بدحال بستری در انستیتوی علوم پزشکی All India (AIIMS) روز دوشنبه برای ساعت ها بدون مراقبت رها شدند زیرا پرستاران بیمارستان حدود ساعت 3 بعد از ظهر اعتصاب نامحدود کردند تا خواستار درخواست آنها برای اصلاح ناهنجاری در این کشور شوند. اجرای توصیه کمیسیون ششم پرداخت ، از جمله.

تا اواخر عصر هیچ مشکلی در گفتگوهای اتحادیه پرستاران و اداره بیمارستان وجود نداشت و منجر به یک وضعیت بحرانی شد.

پرستاران AIIMS اعتصاب می کنند ، بیماران بدون مراقبت رها می شوند
پرستاران AIIMS می گویند تا زمانی که همه خواسته ها برآورده نشوند عقب نخواهند نشست

مدیر Guleria خواستار پایان دادن به علاقه بیماران است

AIIMS حدود 2400 تخت دارد که تقریباً 15٪ از آنها در ICU هستند. تقریباً همه آنها روز دوشنبه با فراخوان اعتصاب اشغال شدند. پزشکان گفتند: “کسی برای مراقبت از بیماران از جمله بیماران وخیم وجود ندارد. در صورت ادامه بن بست ممکن است بسیاری از آنها بمیرند.”

هریش کاجلا ، رئیس اتحادیه ، به اتحادیه پرستاران AIIMS بیش از یک سال است که با بیمارستان در حال گفتگو است و خواستار افزایش حقوق اولیه است. شما.

کجلا گفت: “سال گذشته ، خود وزارت بهداشت اتحادیه اطمینان داد که تقاضای ما برآورده می شود. اما اکنون آنها به طور ناگهانی آن را رد کرده اند و ما را بدون اعتصاب ترک کرده اند.”

دولت AIIMS طی چند ساعت پس از اعتصاب ، برنامه احتیاطی را برای مدیریت بیمار صادر کرد. در مورد درخواست کمک از پلیس دهلی برای ایمنی بیماران و پرستاران صحبت شد. در این دستورالعمل آمده است: “هر عضو متخلف اتحادیه پرستاران که سعی در کار اجباری یا تحریک کارگران آماده (از جمله پرستاران) دارد ممکن است از نظر جسمی مهار شده و از منطقه بیمارستان خارج شود.”

این مقاله افزود که تلاش می شود کارآموزان ، دانشجویان سال آخر MBBS و دانشجویان سال آخر کارشناسی و کارشناسی ارشد پرستاری در مناطق مختلف مراقبت از بیمار علاوه بر استفاده از کادر پزشکی ، فنی و پرستاری از پروژه های مختلف تحقیقاتی ، مستقر شوند.

AIIMS 5000 پرستار دارد. اتحادیه آنها ادعا کرد که اکثر آنها در اعتصاب شرکت می کنند و تا برآورده شدن خواسته های آنها این اعتصاب پایان نخواهد یافت خواسته های اتحادیه پرستاران همچنین شامل عدم استخدام نیروی کار حیاتی به صورت قراردادی است. اتحادیه گفت: “آنها علی رغم اعتراضات ما با استخدام در قرارداد پیش رفته اند.”

مدیر AIIMS دکتر Randeep Guleria پیامی ویدیویی منتشر کرد که در آن او از پرستاران درخواست کرد تا دوباره به کار خود برگردند. دکتر گولریا گفت: “… یک پرستار واقعی هرگز بیماران خود یا کارکنان بهداشتی را که اکنون در بیمارستان ما بستری شده و به دنبال مراقبت هستند ، رها نخواهد کرد.”

وی افزود که اتحادیه پرستاران 23 تقاضا را مطرح کرده است. “تقريباً تمام خواسته ها توسط دولت AIIMS و توسط دولت برآورده شده است. يك خواسته وجود دارد كه آنها بر آن اصرار كرده اند و آن يك ناهنجاري درك شده در تعيين حق الزحمه تا جايي است كه به توصيه هاي كميسيون ششم پرداخت مربوط مي شود. ما در حال حاضر هفتمین کمیسیون پرداخت (sic) را در دست اجرا داریم که در حال اجرا است و جلسات متعددی با اتحادیه پرستاران و نمایندگان آنها نه تنها توسط دولت AIIMS بلکه مشاور اقتصادی در وزارت بهداشت و رفاه خانواده ، توسط نمایندگان گروه هزینه و همچنین شخصی که پیشنهادهای کمیسیون ششم پرداخت را تهیه کرده است. وی همچنین در جلسه حضور داشت و به اتحادیه پرستاران توضیح داد که تفسیر درست نیست و این فراتر از ارائه اطلاع رسانی روزنامه است اما از آنجا که اتحادیه پرستاران خواستار افزایش حقوق خود بودند ، توسط دولت گفته شد که آنها با دلسوزی به آن نگاه می کنند به عنوان یک تقاضای جدید و از اداره هزینه بخواهید که آن را بررسی کند “، مدیر AIIMS گفت.

وی افزود که در این زمان که کشور مشکلات زیادی را پشت سر می گذارد و مردم مجبورند کاهش حقوق و از دست دادن مشاغل را بپذیرند ، تقاضای اتحادیه پرستاران برای پیاده روی نامناسب بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *