مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

پرونده های جهانی از 60 متر فراتر می رود. کارشناسان WHO دوباره به Wuhan مراجعه می کنند ، Health News ، ET HealthWorld

1 min read

پرونده های جهانی از 60 متر فراتر می رود.  کارشناسان WHO دوباره به ووهان مراجعه می کنندژنو: طبق آمار رویترز ، شمار جهانی موارد تایید شده ویروس کرونا در روز چهارشنبه به 60 میلیون نفر رسید. فقط 17 روز طول کشید تا از 50 میلیون مورد به 60 میلیون رسید ، در حالی که 21 روز از 40 میلیون به 50 میلیون رسید. در طول هفته گذشته هر روز حدود 5،80،000،000 مورد گزارش شده است و از حدود 70 روز گذشته حدود نیمی از موارد از زمان شروع همه گیری گزارش شده است.

در اروپا ، فقط 5 روز 1 میلیون مورد جدید ثبت شد که در مجموع بیش از 16 میلیون مورد بود ، از جمله 365000 مرگ. دولت ها در حال تلاش برای ایجاد محدودیت در زندگی عمومی هستند در حالی که به خانواده ها اجازه می دهند کریسمس را جشن بگیرند بدون اینکه شیوع بیشتری ایجاد کند.

در همین حال ، محققان به رهبری WHO گفتند که مایلند به ووهان در چین بازگردند تا بررسی کنند که چگونه ویروس احتمالاً اولین بار از خفاش ها پخش شده است. پیتر بن امبارک ، متخصص WHO در زمینه بیماری های حیوانات ، گفت که تیم می خواهد موارد اولیه را مجدداً مصاحبه کرده و کارگران آلوده را پیدا کند که ممکن است “اطلاعات مهمی” در مورد محل ویروس کرونا جدید داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *