مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

پزشکان مقیم در بیمارستان RML خواهان Covishield هستند ، ابراز نگرانی کمی درباره Covaxin ، Health News ، ET HealthWorld

1 min read

پزشکان مقیم در بیمارستان RML خواهان Covishield هستند ، دهلی نو: انجمن پزشکان مقیم (RDA) بیمارستان Ram Manohar Lohia در اینجا شنبه از سرپرست پزشکی درخواست کرد که آنها را با واکسن Covishield Oxford COVID-19 واکسینه کند. در نامه ای به ناظر پزشکی ، انجمن گفت پزشكان مقیم “كمی ترس” نسبت به كواكسین دارند و ممكن است به تعداد زیادی در سیستم ایمن سازی شركت نكنند ، بنابراین هدف از تمرینی را كه از روز شنبه در كشور آغاز شد ، شکست می دهند.

“ما فهمیدیم که آزمایش واکسیناسیون COVID-19 امروز توسط بیمارستان انجام می شود. کوواکسین تولید شده توسط بهارات بیوتک در بیمارستان ما نسبت به کوویشیلد تولید شده توسط موسسه سرم ترجیح داده می شود.

“ساکنان کمی در مورد عدم آزمایش کامل در مورد کوواکسین دلهره دارند و ممکن است در تعداد زیادی شرکت نکنند بنابراین هدف از واکسیناسیون را شکست می دهند. ما از شما درخواست می کنیم که ما را با کوویشیلد واکسینه کنید که تمام مراحل آزمایش را قبل از شروع آزمایش کامل کرده است – در این نامه آمده است.

نخست وزیر نارندرا مودی روز شنبه میلادی اقدام به واکسیناسیون COVID-19 هند کرد و اظهار داشت که تولید واکسن های ساخته شده در هند ، “پیروزی قاطع” برای کشور در برابر بیماری همه گیر ویروس کرونا را تضمین می کند.

در پایتخت ملی ، تمرین واکسیناسیون در 81 سایت در سراسر 11 منطقه انجام خواهد شد.

در بیمارستان RML ، یک مأمور امنیتی اولین کسی بود که مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

شش بیمارستان دولت مرکزی – AIIMS ، Safdarjung ، RML ، بیمارستان کودکان Kalawati Saran و دو بیمارستان ESI – به عنوان مکان هایی برای درایو انتخاب شده اند.

علاوه بر این ، بیمارستان Lok Nayak Jai Prakash Narayan ، دولت دهلی ، اداره GTB ، بیمارستان فوق تخصصی راجیو گاندی ، بیمارستان DDU ، بیمارستان BSA ، موسسه دولتی سرطان دهلی ، بیمارستان ILBS از جمله سایت های واکسیناسیون هستند.

امکانات خصوصی – بیمارستان مکس ، بیمارستان فورتیس ، بیمارستان آپولو و بیمارستان سر گانگا رام – نیز به عنوان مکان هایی برای تمرین انتخاب شده اند.

طبق گفته دولت ، این تصاویر ابتدا به حدود یک کرور مراقبت های بهداشتی و حدود دو کرور کارگر خط مقدم و سپس به افراد بالای 50 سال و به دنبال آن افراد کمتر از 50 سال با بیماری های همراه ارائه می شود.

هزینه واکسیناسیون مراقبت های بهداشتی و کارگران خط مقدم بر عهده دولت مرکزی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *