مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

پزشکان IMA در 11 دسامبر اعتصاب می کنند ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

1 min read

چنای: اعتصاب پزشکان IMA در 11 دسامبرچنای: خدمات پزشکی غیر کووید -19 و غیر اورژانس در سراسر ایالت در 11 دسامبر تحت تأثیر قرار خواهند گرفت زیرا پزشکان تحت هدایت انجمن پزشکی هند (IMA) نسبت به مجوز این مرکز به پزشکان آیوش برای انجام عمل های جراحی اعتراض می کنند.

روز سه شنبه پزشکان در سراسر ایالت تظاهراتی را در گروههای 20 نفره پیروی از هنجارهای Covid-19 از ظهر تا 2 بعد از ظهر ترتیب می دهند.

وزیر خارجه IMA ، دکتر AK Ravikumar ، گفت: “عموم مردم بزهای قلبی نیستند تا در مورد آنها تحقیق کنند تا سیستم میکسوپاتی را روی آنها قرار دهند و حق آنها را برای انتخاب سیستم دارویی که می خواهند دنبال کنند سلب کنند.”

شورای مرکزی طب هند ، یک نهاد قانونی تحت وزارت ایوش ، در 20 نوامبر با اصلاح شورای مرکزی پزشکی هند (آموزش تحصیلات تکمیلی آیورودا) با صدور اطلاعیه ای 39 روش جراحی عمومی و حدود 19 روش مربوط به چشم ، گوش ، بینی و گلو را فهرست بندی کرد. آیین نامه ها ، 2016. “تمام این روش ها تحت دامنه ، اختیارات و صلاحیت پزشکی مدرن است. آنها به عنوان صلاحیت های قابل توصیف در دوره تحصیلات تکمیلی با عنوان MS (جراحی عمومی) تجویز شده اند. پزشکی که این روش ها را انجام می دهد ، به مهارت ها و آموزش های پزشکی مدرن خاصی نیاز دارد. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *