مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

پنج بیمار Covid-19 در بیمارستان راجوت ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld در آتش سوزی می میرند

1 min read

گجرات: پنج بیمار Covid-19 در بیمارستان راجکوت در اثر آتش سوزی می میرنداحمدآباد: نیتین پاتل ، معاون رئیس دولت ایالتی گفت ، پنج بیمار ویروسی کرونا در پی آتش سوزی در ICU یک بیمارستان Covid-19 در Rajkot گجرات در ساعات اولیه روز جمعه کشته شدند.

وی در اینجا به خبرنگاران گفت که 26 بیمار دیگر که تحت درمان در بیمارستان بودند نجات یافتند و به سایر امکانات منتقل شدند.

پاتل افزود: آتش سوزی در حوالی ساعت 12.30 صبح در بخش ICU واقع در طبقه اول بیمارستان چهار طبقه Uday Shivanand در منطقه Chowk در یك خانه ییلاقی واقع در آناند رخ داد كه حدود 31 بیمار در آن بستری شدند.

ویجی روپانی ، وزیر ارشد گجرات ، از این حادثه ابراز ناراحتی کرد و دستور تحقیق درباره آن را صادر کرد. وی همچنین 4 میلیون روپیه غرامت به بستگان هر یک از متوفیان اعلام کرد.

مانوج آگاروال ، کمیسر پلیس راجکوت گفت ، “از 11 بیمار ویروسی کرونا که در بخش ICU بستری شده اند ، 5 نفر در آتش سوزی جان خود را از دست داده اند ، که قبل از گسترش به سایر طبقات سریع کنترل شد.”

معاون CM گفت: “آتش سوزی حوالی ساعت 12.30 صبح در بخش ICU رخ داد و ظرف مدت نیم ساعت توسط نیروهای آتش نشانی کنترل شد. در حالی که سه بیمار ویروسی کرونا در دم جان باختند ، دو نفر دیگر در حالی که مجروح شدند جان خود را از دست دادند. که به بیمارستان دیگری منتقل شده است. “

پاتل افزود: “در این حادثه هیچ کس آسیب ندید. 26 بیمار دیگر ، از جمله کسانی که در طبقات فوقانی تحت درمان بودند ، به بیمارستان های دیگر منتقل شدند.”

با بررسی اولیه مشخص شد که آتش سوزی در اثر اتصال کوتاه در یک دستگاه ونتیلاتور بوده است ، وی افزود: بیمارستان خصوصی دارای NOC آتش ​​سوزی است و تمام تجهیزات اطفا حریق در آنجا نصب شده است.

دفتر رئیس وزیر (CMO) در بیانیه ای گفت که افسر ارشد IAS AK Rakesh تحقیق درباره این حادثه را انجام خواهد داد.

مقامات گفتند که قربانیان به نام های رام سینگ ، نیتین بادانی ، راسیک آگراوات ، سانجی راتود و کشو اکبری شناسایی شده اند.

در ماه اوت ، پس از آتش سوزی در طبقه بالای یک بیمارستان خصوصی چهار طبقه در احمدآباد ، هشت بیمار Covid-19 کشته شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *