مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

پیشنهاد مراقبت از عروق منجر به کمبود تخت در بیمارستان ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld می شود

1 min read

ادیشا: پیشنهاد مراقبت از عروسک منجر به کمبود تخت در بیمارستان می شودسمبالپور: بخش دارویی بیمارستان ستاد فرماندهی منطقه Sambalpur (DHH) ، که دارای 100 تخت بود که هر کدام 50 تخت در مردان و زنان داشت ، در حال حاضر فقط با 27 تختخواب کار می کند.

مقامات گفتند که DHH در 22 آوریل به یک مرکز Covid-19 تبدیل شد. دولت منطقه پس از آنکه دیگر از محل کار خود متوقف شد ، اقدامات متفاوتی را برای بیماران وابسته به DHH انجام داده است.

در حالی که بخش پزشکی مردان بیمارستان به یک بال انزوا تبدیل شده بود ، بخش پزشکی زنان هنگامی که به مراقبت های Covid اختصاص داشت به ICU تبدیل شد. بیمارستان Covid-19 بسته شد و DHH از 20 نوامبر از اینجا فعالیت منظم خود را از سر گرفت. با این حال بخش انزوا و ICU بخشهای پزشکی زن و مرد DHH را اشغال کردند. از این رو ، مقامات DHH بخشهای دارویی را در مکانهای دیگری در محل خود مستقر کردند که فقط 27 تخت را می توان در آنها جای داد.

پانکاج پاتل ، پزشک گروه پزشکی ، گفت: “اکنون 27 تخت برای بخش های پزشکی زنان و مردان وجود دارد که ناکافی است. به طور متوسط ​​روزانه 10 تا 12 بیمار در بیمارستان بستری می شوند. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *