مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

پیمان جوهر گلنمارک با گروه Menarini برای تجارت اسپری بینی در اروپا ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

1 min read

جوهرهای گلنمارک با منارینی گروه برای تجارت اسپری بینی در اروپا پیمان می بندندNEW DELHI: داروسازی گلنمارك روز چهارشنبه گفت شركت تابعه آن برای تجارت تجاری اسپری بینی Ryaltris خود در 33 كشور اروپا از جمله منطقه بالكان ، با مجله Menarini پیمان صدور مجوز منعقد كرده است.

شرکت دارویی مستقر در بمبئی در بیانیه ای گفت: Glenmark Specialty ، یک واحد مستقر در سوئیس ، با یک گروه Menarini برای Ryaltris به توافق نامه صدور مجوز اختصاص داده است.

محصول این شرکت نوعی اسپری بینی ترکیبی با دوز ثابت یک آنتی هیستامین و یک استروئید است که برای درمان علائم مرتبط با رینیت آلرژیک فصلی (SAR) در بیماران بالای 12 سال نشان داده شده است.

طبق مفاد این توافق نامه ، گلنمارك مسئول ادامه توسعه و تأیید نظارتی Ryaltris در بازارهای اروپا خواهد بود در حالی كه Menarini مسئول اطلاعات علمی و تجاری سازی محصول در این بازارها ، پس از تصویب مقررات ، خواهد بود.

به عنوان بخشی از این معامله ، گلنمارک پیش پرداخت و همچنین مقدماتی مبتنی بر راه اندازی و فروش را از Menarini برای فروش Ryaltris دریافت خواهد کرد.

“این مشارکت گام دیگری در ایجاد تمرکز تنفسی گلنمارک در اروپا است. در حالی که گلنمارک Ryaltris را از طریق قسمتهای جلویی خود در برخی بازارها راه اندازی می کند ، این ترتیب به شما اجازه می دهد تا محصول در سراسر اروپا رقابت کند ، “معاون اجرایی داروسازی گلنمارک ، رئیس تجارت EMEA-L (اروپا ، خاورمیانه ، آفریقا ، آمریکای لاتین) Achin Gupta گفت

وی افزود: این همچنین با چشم انداز شرکت مطابقت دارد تا Ryaltris را با راه اندازی آن در چندین بازار در سراسر جهان به اولین مارک جهانی تبدیل کند.

“Ryaltris یک افزودنی عالی به مجموعه تنفسی و آلرژی ما در اروپا است و ما می توانیم روی تجربه ثابت شده خود در زمینه درمانی مربوطه حساب کنیم تا این گزینه جدید را برای بیماران به ارمغان بیاوریم. ما مشتاقانه منتظر دریافت ثبت نام Ryaltris هستیم و می توانیم به زودی عملیات را شروع کنیم. عملی ، “مدیر کل Menarini گروه پیو مای گفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *