مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

چهار بیمارستان خصوصی خواستار ایجاد بخشهای انزوا ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld شدند

1 min read

فشار انگلیس: چهار بیمارستان خصوصی خواستار ایجاد بخشهای انزوا شدنددهلی نو: در پی افزایش تعداد افراد برگشت خورده در انگلیس و مثبت بودن تماس آنها برای Covid ، دولت دهلی از چهار بیمارستان خصوصی خواسته است که بخشهای ایزوله را برای اسکان افرادی که مایل به انتقال به یک مرکز پرداخت می شوند ایجاد کنند. امکانات انزوا در مکس ساکت ، بیمارستان باترا ، فورتیس وانزات کانج و بیمارستان سر گانگا رام ایجاد خواهد شد.

تعداد بازگشت کنندگان انگلستان و تماس آنها با آزمایش Covid مثبت در روز جمعه به 42 نفر افزایش یافت. همه آنها در حال حاضر در یک بخش انزوا ویژه در بیمارستان لوک نایاک بستری هستند.

مقامات در ولسوالی ها در حال ردیابی تماس با تمام کسانی هستند که اخیراً مثبت آزمایش شده اند و همه آنها در حال آزمایش هستند. این احتمال وجود دارد که تعداد ممکن است بیشتر افزایش یابد. یک مقام گفت: “نمونه همه افراد مثبت برای تعیین توالی ژنوم ارسال شده است تا بفهمد آیا آنها به نوع جدید ویروس کرونا در انگلیس یا ویروس کرونا ویروس محلی آلوده اند.”

تمام اعضای خانواده افراد جدید با آزمایش مثبت در قرنطینه قرار گرفته اند.

در یک دستور صادر شده در تاریخ 30 دسامبر ، مدیرکل خدمات بهداشتی دولت دهلی دستور ایجاد مرکز انزوای نهادی در بخش خصوصی را برای مسافران بین المللی که در چهار هفته گذشته (25 نوامبر تا 24 دسامبر) از انگلستان سفر کرده اند یا از طریق آن ترانزیت کرده اند ، صادر کرد. و آزمایش مثبت ، بر اساس پرداخت.

نوع جدید ویروس SARSCoV 2 توسط مرکز کنترل بیماری اروپا ارزیابی می شود که بیشتر قابل انتقال است و جمعیت جوان را تحت تأثیر قرار می دهد. این نوع توسط مجموعه ای از 17 تغییر یا جهش تعریف می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *