مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

کرالا ، 2 ایالت دیگر 50٪ موارد جدید Covid ، Health News ، ET HealthWorld را تشکیل می دهند

1 min read

کرالا ، 2 ایالت دیگر 50٪ موارد جدید Covid را تشکیل می دهدتعداد روزانه Covid-19 هند پس از عبور از 20،000 ، حتی در حالی که سه ایالت همچنان بالاتر از 1000 عفونت جدید گزارش کردند ، تقریباً به 18،500 رسید در روز.

در روز پنجشنبه ، کرالا 5،051 مورد تازه ، ماهاراشترا 3،729 و چاتیسگرا 1010 مورد ثبت کرد. اگرچه هر سه ایالت کاهش اندکی از تعداد ثبت شده در روز چهارشنبه را گزارش کردند اما هنوز 50٪ از کل موارد ثبت شده در کشور در روز پنجشنبه را تشکیل می دهد.

در همین حال ، دبیر بهداشت اتحادیه نامه ای به دولتهای ماهاراشترا ، کرالا ، چاتیسگر و بنگال درباره نیاز به “مراقبت دقیق” و “اقدام سریع” برای دستگیری جهش اخیر در پرونده های Covid در هر یک از ایالت ها نامه نوشت.

راجش بوشن ، وزیر بهداشت ، در نامه خود گفت که این چهار ایالت 59 درصد از کل موارد فعال Covid را در کشور تشکیل می دهند. دولتهای ایالتی همچنین نسبت به اجازه دادن به نرخ آزمایش هشدار داده شدند ، به ویژه با توجه به گسترش سویه جهش یافته ویروس که گفته می شود بیشتر عفونی است.

بنگال روز پنجشنبه 921 مورد جدید را گزارش کرد که چهارمین مورد در این کشور است و اندکی افزایش در تعداد ثبت شده در این ایالت در شش روز گذشته است. به طور کلی ، به نظر می رسد موارد در بنگال در مقایسه با تعداد گزارش شده در هفته گذشته رو به عقب است.

روز پنجشنبه 231 کشته در هند ثبت شده است ، تقریباً مشابه تلفات روز گذشته (228). ماهاراشترا همچنان بالاترین میزان مرگ و میر را گزارش کرد ، 72 مورد در روز پنجشنبه ، پس از آن کرالا (25) ، دهلی (19) و بنگال (18).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *