مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

گرانول گره تنظیم کننده داروی آمریکایی را برای داروی کنترل دیابت متفورمین ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld دریافت می کند

1 min read

گرانول گره تنظیم کننده داروی آمریکا برای داروی کنترل دیابت متفورمین را دریافت می کندNEW DELHI: شرکت دارویی Granules India روز چهارشنبه اعلام کرد که تاییدیه تنظیم کننده سلامت ایالات متحده را برای قرص های متفورمین هیدروکلراید با انتشار آزاد (ER) ، که در مدیریت دیابت نوع 2 استفاده می شود ، دریافت کرده است. محصول تأیید شده معادل عمومی قرص Glumetza ER ، 500 میلی گرم و 1000 میلی گرم Bausch Health US LLC است.

گرانولز در یک پرونده تنظیم مقررات گفت ، سازمان غذا و داروی ایالات متحده (USFDA) تأیید نهایی برای کاربرد دارویی جدید مختصر این شرکت (ANDA) را برای قرص های آزادشده متفورمین هیدروکلراید USP ، 500 میلی گرم و 1000 میلی گرم اعطا کرده است.

گرانول ها به نقل از داده های بهداشتی IQVIA گفتند كه قرص Metformin Hydrochloride ER برای دوازده ماه منتهی به نوامبر 2020 حدود 192 میلیون دلار در ایالات متحده فروش داشته است.

قرص های متفورمین هیدروکلراید ER به عنوان مکمل رژیم و ورزش برای بهبود کنترل قند خون در بزرگسالان مبتلا به دیابت نوع 2 نشان داده می شوند.

در این پرونده اضافه شد که اکنون گرانول در مجموع 35 مصوبه دارویی جدید (ANDA) مختصر از USFDA دارد (34 تأیید نهایی و 1 تأیید آزمایشی).

سهام گرانول هند با نرخ 368.25 روپیه در BSE 1.87 درصد بیشتر معامله شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *