مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

گزارش ، اخبار بهداشت ، ET HealthWorld

1 min read

چین واکسن Covid-19 مشابه Oxford-AstraZeneca: Report تولید خواهد کردپکن: رسانه های تحت حمایت دولت روز یکشنبه گفتند: شرکت بیوتکنولوژی والوکس چین کار بر روی کارخانه ای را برای تولید یک کاندید واکسن ویروس کرونا در مراحل اولیه مشابه محصول AstraZeneca PLC آغاز کرده است.

Health Times ، مقاله ای که توسط روزنامه مردم چاپ می شود ، گفت: تولید انبوه واکسن پیشنهادی می تواند از اواسط سال 2021 با ظرفیت تخمینی 200 میلیون دوز در سال آغاز شود.

این درمان مبتنی بر آدنو ویروس شامپانزه برای انتقال موادی است که می تواند باعث ایجاد پاسخ ایمنی در برابر ویروس عامل Covid-19 شود ، روشی که در کاندیدای AstraZeneca و دانشگاه آکسفورد به کار گرفته شده است.

این نامزد چینی ، که به طور مشترک توسط دانشگاه Tsinghua چین و دانشگاه پزشکی تیانجین توسعه یافته است ، بر روی انسان آزمایش نشده است. درمان AstraZeneca-Oxford در مرحله آخر آزمایش های بزرگ است.

آزمایشات مرحله اواخر AstraZeneca در انگلیس و برزیل ماه گذشته اثر 62٪ را برای شرکت کنندگان در آزمایش با دو دوز کامل اما 90٪ برای یک گروه فرعی که نصف داده شده و سپس یک دوز کامل دریافت کرده است. تحقیقات رویترز در این هفته مشکلات مربوط به مطالعه واکسن آکسفورد / آسترا زنکا را نشان داد.

آدنوویروس در سایر کاندیداهای واکسن Covid-19 ، از جمله یکی از CanSino Biologics Inc در چین ، استفاده می شود که ویروس سرماخوردگی بی ضرری است که به آدنو ویروس نوع 5 معروف است (Ad5).

محققان درباره واکسن CanSino گفته اند این واکسن در افرادی که در معرض Ad5 قرار داشته و از قبل دارای ایمنی در برابر ویروس آدنو هستند ، ممکن است ضعیف تر باشد.

Health Times گفت ، واكسن بالقوه والواكس ممكن است با استفاده از ویروس نادر آدنو از شامپانزه ها كه بشر به طور معمول از آن مصونیت قبلی ندارد ، از این مسئله جلوگیری كند.

Walvax دارای یک مرکز تولید دیگر برای ساخت واکسنی است که به طور مشترک با آکادمی علوم نظامی و Suzhou Abogen Biosciences Co تولید می کند ، این آزمایشات در مراحل اولیه بالینی است.

چین حداقل پنج نامزد واکسن را به آزمایشات بالینی مرحله آخر منتقل کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *