مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

گزارش وزارت دارایی ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

1 min read

تصویب واکسن Covid باعث خوش بینی در زمینه های سلامت و اقتصادی می شود: گزارش وزارت داراییدهلی نو: تصویب واکسن Covid-19 که مدتها انتظار آن را می کشید ، قدرت خوش بینی در جبهه های سلامت و اقتصادی را فراهم می کند ، وزارت دارایی در گزارش اقتصادی ماهانه خود گفت. “مدیریت موثر Covid-19 با وجود فصل جشن و آغاز فصل زمستان ، همراه با بهبود مداوم در شاخص های فرکانس بالا و بهبود V شکل همراه با کاهش محدودیت های قفل ، اقتصاد هند را به عنوان یکی از سواری های Covid- تشخیص می دهد – موج ، “در این گزارش آمده است.

به گفته آن ، سال جدید با تأیید واکسن Covid-19 که مدتها در انتظار آن بود و آغاز اقدامات واکسیناسیون در کشورهای مختلف ، طلوع کرده است.

در ماهنامه بررسی اقتصادی ماه دسامبر آمده است: “این به خوش بینی در هر دو جبهه سلامت و اقتصادی با وجود افزایش مداوم پرونده های جهانی و چالش احتمالی سویه جهش یافته قدرت می بخشد.”

در این گزارش آمده است که هند “با کاهش عفونتهای هفتگی / روزانه ، افزایش نرخ بهبودی (اکنون حدود 95 درصد) و یکی از کمترین میزان مرگ و میر در جهان” در خم منحنی Covid تاکنون موفق بوده است.

با این حال ، خطر نزولی همچنان به دلیل گسترش نوع انگلستان و خستگی از دستورالعملهای فاصله اجتماعی وجود دارد ، و اضافه كردن تأكید بر ادامه مشاهده رفتار “مناسب كووید” با اعمال احتیاط و نظارت لازم است پایدار باشد.

با به اشتراک گذاشتن بهبود در برخی از داده های با فرکانس بالا ، این گزارش گفت: رشد مداوم در فعالیت های تجاری و صنعتی با ادامه رشد در تولید PMI ، تقاضای برق ، بهبود مداوم در صورت حساب های E-way تولید شده و افزایش عوارض بزرگراه ها بیش از – سطح متوسط

مجموعه های ماهانه GST در دسامبر به رکوردهای خود رسیدند.

درآمد ناخالص GST جمع آوری شده در دسامبر سال 2020 بالغ بر 1،15،174 کرور بود که بالاترین میزان از زمان معرفی مالیات کالاها و خدمات از اول جولای 2017 است.

در این گزارش ، وضعیت نقدینگی همچنان راحت است زیرا انباشت دلار همراه با رشد ارز در گردش موجب افزایش نقدینگی در سیستم بانکی می شود ، با وجود متوسط ​​جذب خالص روزانه توسط RBI در دسامبر نسبت به ماه قبل افزایش یافته است.

رشد اعتبار به دلیل بهبود اعتبار شدید غیر غذایی و رشد کلی اعتبار ، به لطف طرح تضمین خط اعتبار اضطراری (ECLGS) ، که همچنان به پشتیبانی از پرداخت های اعتباری قوی به MSME ها ادامه می دهد ، بهبود یافت ، به طوری که کرورهای 2.05 لاری به 80.93 لک مجازات رسیدند وام گیرندگان تحت ECLGS 1.0.

گسترش ECLGS به 26 بخش تحت فشار ، افزایش بیشتری برای رشد اعتبار MSME است. بر اساس این گزارش ، رشد اعتباری با افزایش شدید نسبت سپرده اعتباری افزایشی بانک ها ، بیشتر تأیید می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *