مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

گلنارم فارما برای داروی درمان اختلال نعوظ ، USFDA سر تکان می دهد ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

1 min read

گلنمارک فارما برای داروی درمان اختلال نعوظ سر USFDA را تأیید می کنددهلی نو: داروی عمده گلنمارك فارما روز پنجشنبه اعلام كرد كه تائیدیه نهایی را از تنظیم كننده سلامت آمریكا برای قرص های تادالافیل دریافت كرده است كه برای درمان اختلال نعوظ و بزرگ شدن پروستات استفاده می شود. این شرکت همچنین دو مصوبه آزمایشی از تنظیم کننده بهداشت ایالات متحده دریافت کرده است.

این شرکت در یک پرونده تنظیم مقررات اعلام کرد که شرکت گلنمارک داروسازی با مسئولیت محدود تاییدیه نهایی سازمان غذا و داروی ایالات متحده (USFDA) را برای قرص های تادالافیل USP با قدرت 2.5 میلی گرم ، 5 میلی گرم ، 10 میلی گرم و 20 میلی گرم دریافت کرده است.

محصول تأیید شده نسخه عمومی قرص های سیالیس از الی لیلی و شرکت است.

گلنمارک با نقل از داده های فروش IQVIA برای 12 ماه منتهی به نوامبر 2020 ، گفت: قرص های Cialis فروش سالانه تقریبی 125.5 میلیون دلار داشته اند.

این شرکت اعلام کرد که گلنمارک همچنین از قرص آزاد سازی طولانی مدت گاباپنتین اناکاربیل که برای درمان سندرم پای بی قرار اولیه (RLS) متوسط ​​تا شدید استفاده می شود ، از USFDA تأیید آزمایشی دریافت کرده است.

محصول مورد تأیید آزمایشی نسخه عمومی قرص های آزادشده Horizant با قدرت 300 میلی گرم و 600 میلی گرم از Arbor Pharmaceuticals، LLC است.

گلنمارك همچنین تأیید آزمایشی قرصهای آپرمیلاست را با قدرت 10 میلی گرم ، 20 میلی گرم و 30 میلی گرم دریافت كرد. قرص های Apremilast برای درمان انواع خاصی از پسوریازیس و آرتریت پسوریازیس استفاده می شود و نسخه عمومی قرص های Otezla از Amgen، Inc است.

نمونه کارهای فعلی گلنمارک شامل 167 محصول مجاز برای توزیع در بازار ایالات متحده و 44 مورد ANDA است که در انتظار تأیید با USFDA است.

علاوه بر این پرونده های داخلی ، Glenmark همچنان به شناسایی و کشف مشارکت های توسعه خارجی برای تکمیل و تسریع رشد خط لوله و نمونه کارهای موجود خود ادامه می دهد.

سهام شرکت گلنمارک فارما 0.48 درصد بالاتر از هر قطعه 501.15 روپیه در BSE معامله شد. آقای SVK آقای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *