مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

ید مولکولی بیش از 6 ساعت فعالیت ضد میکروبی قوی ایجاد می کند: داگلاس اسپیتز ، مدیر عامل و رئیس ، I2Cure Corp ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

1 min read

ید مولکولی بیش از 6 ساعت فعالیت ضد میکروبی قوی ایجاد می کند: داگلاس اسپیتز ، مدیر عامل و رئیس ، I2Cure Corpشهید اختر ، سردبیر ، ETHealthworld با آنها صحبت کرد داگلاس اسپیتز، مدیر عامل و رئیس ، I2Cure Corp برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روند فعلی استفاده از ید مولکولی که عوامل بیماری زا را بسیار کارآمد هدف قرار می دهد.

1. ید در ترکیبات ضد عفونی کننده کجا قرار می گیرد؟ در مورد فواید آن چطور؟
ید برای بیش از 200 سال استاندارد طلای ضد عفونی و ضد گسیختگی پوست بوده است. این محصولی است که تقریباً در هر بیمارستان ، کلینیک و مطب پزشکی روی کره زمین استفاده می شود. هیچ پاتوژن مقاوم شناخته شده ای وجود ندارد و در طول تاریخ پزشکی بسیار موثر بوده است. ید مولکولی همیشه در فرمولاسیون با سایر مواد سمی تحویل می شود ، ما آنها را حذف کردیم.

2. ید را در کجای شاخص درمانی قرار می دهید؟
با بهره وری و ایمنی ، به عبارت دیگر شاخص درمانی ، ماده دیگری وجود ندارد که با ید مولکولی خالص مقایسه کند. ما Covid-19 و همچنین یک مجموعه کامل از سایر عوامل بیماری زا را با کارایی 99.999٪ در عرض 30 ثانیه از بین می بریم. ید مولکولی به پوست جذب شده و سپس به صورت بخار آزاد می شود که بیش از 6 ساعت فعالیت ضد میکروبی قوی ایجاد می کند. همه اینها از ماده ای است که توسط آزمایشگاه ثبت FDA غیر سمی ثابت شده است و در حال انجام یک مطالعه 24 ساعته سمیت سلولی آزمایشگاهی انسان بر روی محصول ما است.

3. چه چیزی باعث می شود ید پوویدون به سو most برداشت شده ترین محصول تبدیل شود؟
ید پوویدون ممکن است تنها محصولی در کره زمین باشد که به طور دقیق مقدار ماده موثره ، ماده ضد کش که پزشک یا بیمار از آن استفاده می کند و با دوز مصرف می شود ، توصیف نمی کند. تنها ماده زیست کش در ید پویدون ، ید مولکولی است. برچسب می گوید که ید پوویدون ماده موثری است ، این اشتباه است. این برچسب حاوی 1٪ ید موجود است ، این بی معنی است زیرا این رقم میزان ید مولکولی را به شما نمی گوید ، بلکه فقط مقدار کل گونه ید را که می تواند خارج از فرمولاسیون شود ، به شما اطلاع می دهد. آنچه دقیق است این است که بر اساس فرایندهای تولید ، PH ، سورفاکتانت ها و غلظت یدید ، ید پوویدون به طور معمول حاوی 1 قسمت در میلیون تا 8 قسمت در میلیون ید مولکولی است ، اما آنها فقط نمی دانند و نمی توانند به شما بگویند. I2cure’s BioShieldTM 1500 قسمت در میلیون ید مولکولی خالص دارد و ما قادر خواهیم بود میزان غلظت هر محصول جدیدی را که ایجاد می کنیم دقیقاً به شما بگوییم.

4- علاقه شما به جداسازی ید مولکولی برای ایجاد برخی از محلول های محصول است. USP از I2Cure؟
ماموریت I2cure پیشگیری ، درمان و بهبود بیماری ها و زخم های پوست است. ما این کار را در مورد مردم و در مورد حیوانات نیز خواهیم کرد. ما قادر خواهیم بود شرایطی را درمان کنیم که به دلیل هزینه طولانی مدت بیش از حد میلیاردها ساله بوده است. ما همچنین می توانیم در کسری از زمان که قبلاً با مشخصات ایمنی مشاهده شده بود و کاملاً شگفت انگیز است ، مطلبی را در اختیار پزشکانی قرار دهیم که قادر به درمان و برطرف کردن بیماری ها و زخم ها باشند.

5. همکاری ها و برنامه های آینده شما.
برخی از بزرگترین سازمانهای بهداشتی در جهان ما را تحت تعقیب قرار می دهند. همه آنها به فن آوری و خط لوله محصولات ما علاقه مند هستند. تمرکز اصلی ما این است که اطمینان حاصل کنیم این محصول به بشریت تحویل داده شده است و ما با پیشنهادات بزرگی که اطمینان از وقوع آن ندارند ما را مجبور نخواهیم کرد. بسیاری از شرکت ها برای حفظ درآمد فعلی خود مایلند ما را خریداری کرده و در قفسه قرار دهند. این زیر نظر من اتفاق نخواهد افتاد و زیر نظر آقای آنیل کجریوال اتفاق نخواهد افتاد. تمرکز ما مزایایی است که می توانیم برای هر شخصی به ارمغان بیاوریم ، مهم نیست که در نردبان اقتصادی-اجتماعی که خود پیدا کرده اند. وقتی شرکایی با همان دید پیدا کنیم ، خوشحال خواهیم شد که با آنها شریک شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *