مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

یونیسف با بیش از 350 شریک برای انتقال واکسن Covid-19 ، Health News ، ET HealthWorld همکاری می کند

1 min read

یونیسف با بیش از 350 شریک برای تحویل واکسن Covid-19 همکاری می کندسازمان ملل ، صندوق کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) با بیش از 350 شریک ، از جمله شرکت های هواپیمایی بزرگ ، خطوط حمل و نقل و انجمن های تدارکات از سراسر جهان ، برای تحویل واکسن Covid-19 به بیش از 92 کشور ، به محض در دسترس بودن دوزها ، در حال کار است ، آژانس روز دوشنبه گفت.

خبرگزاری شین هوا گزارش داد ، Etleva Kadilli ، مدیر بخش تأمین یونیسف ، بر اهمیت مشارکت برای اطمینان از ظرفیت برای این کار بزرگ تأکید کرد.

وی گفت: “در حالی که کار برای تولید واکسن Covid-19 ادامه دارد ، یونیسف تلاش خود را با شرکت های هواپیمایی ، اپراتورهای حمل بار ، خطوط حمل و نقل و سایر انجمن های تدارکاتی برای تحویل واکسن های نجات دهنده در سریعترین زمان و ایمن بیشتر می کند.”

“این همکاری ارزشمند تا حد زیادی اطمینان حاصل خواهد کرد که ظرفیت حمل و نقل کافی برای این عملیات تاریخی و ماموت وجود دارد. ما با آماده شدن دوزهای واکسن Covid-19 ، سرنگ ها و تجهیزات محافظتی شخصی بیشتر به ما نیاز داریم. از کارگران خط مقدم در سراسر جهان محافظت کنید ، “مقام یونیسف افزود.

برای شروع مقدمات ، یونیسف به همراه سازمان بهداشت پان آمریكایی (PAHO) و انجمن حمل و نقل هوایی بین المللی (IATA) هفته گذشته شركت های بزرگ هواپیمایی جهانی را در مورد ظرفیت مورد انتظار مورد بررسی قرار دادند و در مورد راه های انتقال نزدیك به 2 میلیارد دوز Covid- 19 دوز واکسن در سال آینده. این علاوه بر 1 میلیارد سرنگ است که باید با حمل و نقل دریایی حمل شود.

آژانس گفت ، در هفته های آینده ، یونیسف همچنین در حال ارزیابی ظرفیت حمل و نقل موجود برای شناسایی شکاف ها و نیازهای آینده است.

افزود: “پیش بینی می شود که تهیه ، تحویل و توزیع واکسن Covid-19 بزرگترین و سریعترین عملیاتی باشد که تاکنون انجام شده است”

یونیسف در تلاش برای تهیه و تحویل واکسن از تولیدکنندگانی است که با مرکز COVAX توافق کرده اند. با همکاری PAHO ، یونیسف خرید و تحویل 92 اقتصاد با درآمد متوسط ​​و پایین را در اسرع وقت و با اطمینان انجام خواهد داد.

تلاش ها بر اساس تلاش های طولانی مدت یونیسف با صنعت تدارکات برای حمل و نقل تجهیزات در سراسر جهان علیرغم محدودیت های مربوط به همه گیر است. از ژانویه ، بیش از 190 میلیون دلار تجهیزات Covid-19 مانند ماسک ، روپوش ، کنسانتره اکسیژن و کیت های آزمایش تشخیصی برای پشتیبانی از کشورها در هنگام پاسخگویی به بیماری همه گیر تحویل داده است.

به عنوان بزرگترین خریدار واکسن در جهان ، یونیسف به طور معمول سالانه بیش از 2 میلیارد دوز واکسن برای ایمن سازی معمول و پاسخ به شیوع از طرف نزدیک به 100 کشور خریداری می کند.

این تخصص بی نظیر شامل هماهنگی هزاران محموله با نیازهای مختلف زنجیره سرد است ، و آژانس سازمان ملل متحد را به یک متخصص در مدیریت زنجیره تأمین محصولات کنترل شده دما تبدیل می کند ، که به ویژه در این کار تاریخی مورد نیاز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *