مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

1500 بیمار نیازمند مبتلا به بیماری مسری از طرح پزشکی PMC ، Health News ، ET HealthWorld بهره مند می شوند

1 min read

پونا: 1500 بیمار نیازمند مبتلا به سرطان از طرح پزشکی PMC بهره مند می شوندPUNE: طرح پزشکی برای افراد فقیر شهری که توسط شرکت شهرداری پون اجرا می شود ، به 1429 بیمار Covid-19 کمک کرده است. این نهاد مدنی از طریق این طرح صورتحساب بیمارستانی شهروندان را با درآمد کمتر از 2 روپیه به عنوان درآمد سالانه آنها پرداخت می کند. شامل همه گیری به عنوان معیار ویژه بود.

به گفته مقامات مدنی ، PMC تصمیم گرفته است که درمان nCoV را در طرح بهداشت ضعیف شهری گنجانده باشد.

شهروندان با شرایط مالی ضعیف پس از این حین درمان در بیمارستان های خصوصی تحت معالجه قرار می گیرند. بدنه مدنی مسئولیت پرداخت قبض افراد بی بضاعت را به عنوان بخشی از این طرح به عهده خواهد گرفت.

“بیماران Covid-19 از پس زمینه فقیر پیشنهادات و صورتحساب بیمارستان خود را برای این طرح ارائه داده اند. همه کسانی که شرایط لازم را دارند از این طرح بهره مند شده اند. ”Anjali Sabane ، یک مقام ارشد بخش بهداشت PMC ، گفت.

این نهاد مدنی با معرفی داروهای عمومی و اعطای بودجه اضافی به این طرح از سال 2010 که آغاز شده است ، چندین روش برای افزایش ذینفعان را امتحان کرده است.

هر ساله حدود 25 کرور روپیه برای این طرح هزینه می کند و بودجه بیشتری برای تأمین تقاضای روزافزون از سایر پروژه ها اختصاص می یابد.

اداره مدنی محدودیت درآمد را افزایش داده بود تا هرچه تعداد فقیرنشینان شهری بتوانند از این طرح استفاده کنند. این طرح ، برای خانواده هایی که زیر خط فقر زندگی می کنند ، برای کسانی که درآمد سالانه آنها حداکثر 1 لک در سال است ، اما در سال 2019 به 2 لک رسیده بود ، معتبر بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *