مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

2 بیمارستان در منطقه احتمالاً میزبان مطالعه آزمایش انسانی روی واکسن روسی ، Health News ، ET HealthWorld هستند

1 min read

پونا: 2 بیمارستان در منطقه احتمالاً میزبان مطالعه آزمایش انسانی روی واکسن روسی هستندپونا: دو بیمارستان در منطقه پونا – مرکز تحقیقات بیمارستان KEM در شیرور و بیمارستان نوبل در شهر – به عنوان سایت های میزبان بالقوه برای آزمایشات انسانی مرحله میانی واکسن Sputnik V Covid که توسط روسیه ساخته شده است ، انتخاب شده اند.

اسامی بیمارستان ها اخیراً در وب سایت ثبت آزمایشات بالینی-هند (CTRI) بارگذاری شده است.

یک مقام ارشد از آزمایشگاه های دکتر ردی با دفتر مرکزی حیدرآباد این پیشرفت را تأیید کرد و گفت که دادگاه Sputnik V می تواند به اندازه 1600 داوطلب از هند – 100 نفر در فاز II و 1500 نفر برای فاز III شرکت کند. فارما ماژور برای پشتیبانی مشاوره ای از آزمایشات بالینی واکسن ، که انتظار می رود پس از غربالگری داوطلبان آغاز شود ، با شورای کمک به تحقیقات صنعت بیوتکنولوژی (BIRAC) ، گروه بیوتکنولوژی (DBT) ، دولت هند همکاری کرده است.

این مقام گفت که این روند احتمالاً طی دو هفته دیگر آغاز می شود.

مقام دکتر ردی گفت ، “واکسن قبلاً به هند رسیده است. پس از اتمام آزمایش داوطلبان ، به سایتهای منتخب ارسال می شود. این یک دادگاه پان هند است ، اما ما از نظر ایالتی تعداد داوطلبان را جدا نمی کنیم. این فرایند براساس استخدام های رقابتی انجام خواهد شد – سایت های مختلفی برای ثبت نام تعداد مشخصی از شرکت کنندگان در آزمایش رقابت می کنند. بنابراین پیش بینی تعداد داوطلبانی که از ماهاراشترا ثبت نام می شوند دشوار است.

یک مقام ICMR گفت ، “دکتر ردی و Sputnik LLC به طور مشترک آزمایشات را برای ارزیابی ایمنی و ایمنی زایی واکسن بردار ترکیبی Gam-COVID-Vac برای عفونت SARS-CoV-2 در داوطلبان سالم هند انجام می دهند. اگرچه ICMR پورتال CTRI را حفظ می کند ، آزمایشات Sputnik V با ICMR انجام نمی شود. آژانس اطلاعات بیشتری در مورد وضعیت فعلی آزمایشات از آنچه در حال حاضر توسط CTRI ارائه شده ، ندارد. “

مقامات دو بیمارستان منطقه پونا تأیید کردند که آنها به عنوان سایت های آزمایش انتخاب شده اند. آنها برخی از مدارک را اضافه کردند ، از جمله مصوبات کمیته های اخلاق سازمانی ، هنوز در دست بررسی است.

یک مقام مسئول از کمیته اخلاق سازمانی در بیمارستان نوبل گفت که پیشنهاد دادگاه هنوز در دست بررسی است و تصویر واضح تری پس از هشت تا 10 روز ظاهر می شود.

یک مقام مسئول از مرکز تحقیقات بیمارستان KEM گفت ، “اسناد دادرسی هنوز برای ما به اشتراک گذاشته نشده است. اسناد برای بررسی به کمیته اخلاق ارسال می شود. و پس از تأیید آن ، توافق نامه ای بین حامی مالی و سایت انتخاب شده امضا می شود. ”

طبق اطلاعات بارگذاری شده توسط CTRI ، مدت زمان محاکمه برآورد شده هفت ماه خواهد بود. نه سایت انتخاب شده است. علاوه بر دو مرکز در پونا ، مکان های دیگر در اوتار پرادش ، تامیل نادو ، کارناتاکا ، راجستان و پوندیچری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *