مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

6 بازگشت کننده از انگلستان از نظر سویه جدید Covid-19 در هند ، Health News ، ET HealthWorld مثبت شدند

1 min read

6 بازگشت کننده از انگلستان از نظر سویه جدید Covid-19 در هند آزمایش مثبت دادندوزارت بهداشت روز سه شنبه اعلام کرد که در مجموع 6 نمونه از بازگشت کنندگان انگلستان با ژنوم جدید نوع انگلستان مثبت است.

نمونه ها در آزمایشگاه های مختلف کشور مثبت آزمایش شده اند. وزارتخانه در بیانیه ای گفت: “3 در NIMHANS ، بنگالورو ، 2 در CCMB ، حیدرآباد و 1 در NIV ، پونا.”

افراد مثبت آزمایش شده توسط دولت های ایالتی در اتاق های تک اتاق در مراکز درمانی تعیین شده نگهداری می شوند.

وزارت بیشتر گفت که تماس های نزدیک آنها نیز تحت قرنطینه قرار گرفته است.

“ردیابی تماس جامع برای مسافران ، ارتباطات خانوادگی و دیگران آغاز شده است. توالی ژن در نمونه های دیگر ادامه دارد.

وزارت بهداشت گفت که وضعیت تحت مراقبت دقیق است و به طور منظم به ایالات متحده جهت نظارت بیشتر ، مهار ، آزمایش و ارسال نمونه ها به آزمایشگاه های INSACOG مشاوره داده می شود.

تاکنون حضور جدید Varianthas انگلیس توسط دانمارک ، هلند ، استرالیا ، ایتالیا ، سوئد ، فرانسه ، اسپانیا ، آلمان ، سوئیس ، کانادا ، ژاپن ، لبنان و سنگاپور گزارش شده است.

هند به عنوان اقدامی فراوان ، از نیمه شب 23 دسامبر 2020 تا 31 دسامبر 2020 پروازهای خود را از انگلیس به حالت تعلیق درآورد.

برای اطمینان ، آزمایش از طریق آزمایش RT-PCR را برای کلیه مسافران هوایی بازگشتی انگلستان نیز اجباری کرده است.

کل موضوع توسط گروه ویژه ملی NTF در روز شنبه مورد بررسی قرار گرفت و NTF نتیجه گرفت که با توجه به نوع جهش نیازی به تغییر پروتکل درمان ملی موجود یا پروتکل های آزمایش موجود نیست. NTF همچنین توصیه کرد که علاوه بر استراتژی نظارت موجود ، انجام نظارت ژنومی پیشرفته نیز حیاتی است.

طبق وزارت بهداشت از 25 نوامبر تا 23 دسامبر 2020 نیمه شب ، حدود 33000 مسافر از انگلیس در فرودگاه های مختلف هند پیاده شدند. تمام این مسافران در حال ردیابی و آزمایش RT-PCR هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *