مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

80٪ مرگ ناشی از Covid-19 از 12 بیمارستان گزارش شده است ، Health News ، ET HealthWorld

1 min read

ایندوره: 80٪ مرگ ناشی از Covid-19 از 12 بیمارستان گزارش شده استهندوستان: از 756 مورد مرگ Covid-19 گزارش شده در منطقه Indore ، 612 مورد از 12 بیمارستان گزارش شده است که حداکثر بار بیماران Covid-19 را تقسیم کرده اند ، یک بخش ارائه شده توسط اداره بهداشت محلی اعلام کرد.

42 بیمارستان Covid-19 تعیین شده در این منطقه وجود دارد.

ارقام مرگ بیمارستانی قبل از ACS محمد سلیمان در یک جلسه بررسی وضعیت Covid-19 برگزار شد که عصر سه شنبه برگزار شد.

رئیس MGM ، دکتر سانجی دیکسیت گفت که 12 بیمارستان تعداد زیادی بیمار را مدیریت کرده اند ، بنابراین مرگ و میرها به ترتیب زیاد بود.

این گزارش همچنین نشان می دهد ، از این 12 بیمارستان ، حداکثر 257 مورد مرگ در انستیتوی علوم پزشکی سری اوروبیندو (SAIMS) و 101 مورد در بیمارستان ماهاراجا توکوجی راو گزارش شده است.

دکتر Vinod Bhandari از SAIMS گفت ، “SAIMS حداکثر بار آلودگی Covid-19 را نه تنها از ناحیه بلکه از بخش نیز در هشت ماه گذشته تقسیم کرده است. حدود 16000 نفر از افراد مبتلا به Covid-19 از منطقه ایندور فقط در مرکز بهداشت تحت درمان قرار گرفتند. ” دکتر بهندری گفت ، این هجوم زیاد بیماران دلیل اصلی مرگ و میر در بیمارستان است.

همچنین ، بیش از 1500 مورد مثبت از بخش وجود دارد که در بیمارستان تحت درمان قرار گرفتند. در مجموع ، بیمارستان بیش از 18000 مورد مثبت را تا به امروز مدیریت کرده است.

دکتر VP Pandey ، مشاور پزشکی بیمارستان MTH گفت که این بیمارستان دولتی از زمان شروع به کار در میان بیماری همه گیر ، بیماران بسیار جدی را تحت معالجه قرار می داد. وی افزود: “این بیمارستان به عنوان بیمارستان ICU عمل می کند اما میزان مرگ و میر بسیار کمی را مدیریت می کند ، اگرچه مدیریت بیماران بسیار شدید با عفونت ویروس جدید همچنان یک کار چالش برانگیز است.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *