مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

AnGes ژاپن آزمایشات بالینی فاز 2 واکسن DNA را علیه Covid-19 ، Health News ، ET HealthWorld آغاز کرد

1 min read

AnGes ژاپن آزمایشات بالینی فاز 2 واکسن DNA را علیه Covid-19 آغاز می کندتوکیو: شرکت زیست دارویی AnGes ژاپن روز سه شنبه گفت که آزمایشات بالینی مرحله 2 واکسن DNA خود را علیه ویروس کرونا آغاز کرده است.

“آزمایشات شامل 500 نفر است. یک گروه 250 نفره دو بار با فاصله دو هفته واکسینه می شوند ؛ گروه دوم 250 نفره – دو بار با فاصله چهار هفته. در هر دو گروه ، 50 نفر با یک واکسیناسیون قبل از مارس 2021 در هشت مرکز پزشکی انجام می شود. “

AnGes آزمایش های بالینی را در دو گروه 30 نفره داوطلب در ماه ژوئن آغاز کرد. در آن زمان ، محققان AnGes به اسپوتنیک گفتند که قسمت دوم مطالعات ، با حضور 400 تا 500 نفر ، برای پاییز برنامه ریزی شده بود و انتظار می رود این شرکت تا بهار وارد مرحله تولید صنعتی واکسن شود.

طبق گفته این شرکت ، مزیت اصلی واکسن DNA ایمنی آن است ، زیرا در آن از عوامل بیماری زا استفاده نمی شود. در عوض ، بدن در پاسخ به اطلاعات DNA در مورد ویروس ، آنتی بادی ایجاد می کند.

توانایی تولید واکسن به سرعت و عملا در مقادیر نامحدود یک مزیت اضافی است. یکی دیگر از ویژگی های مهم واکسن جدید ، انعطاف پذیری فرآیند ایجاد است ، زیرا حتی اگر ویروس جهش یابد ، می توان در طی دو هفته واکسن جدیدی تولید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *