مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

Arvind Kejriwal از متخصصان می خواهد موارد مرگ Covid-19 را بررسی کنند ، اقدامات برای کاهش تلفات در دهلی ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld را پیشنهاد می دهند

1 min read

آرویند کجریوال از کارشناسان می خواهد که موارد مرگ Covid-19 را بررسی کنند ، اقدامات برای کاهش تلفات در دهلی را پیشنهاد می دهنددهلی نو: آرویند کجریوال ، وزیر ارشد دهلی ، روز چهارشنبه از کارشناسان خواست که موارد مرگ Covid-19 را بررسی کنند و اقدامات زیادی را برای کاهش تلفات در پایتخت ملی ، در میان افزایش عفونت در شهر ، پیشنهاد دهند. وزیر ارشد این درخواست را در جلسه ای از سازمان مدیریت حوادث دهلی (DDMA) ، که به ریاست آنیل بایجال ، فرماندار ستوان ، انجام داد.

یک منبع گفت: “در جلسه ، رئیس وزیر از کارشناسان خواست که موارد مرگ را بررسی کنند و اقداماتی را پیشنهاد دهند که می تواند مرگ و میر را در پایتخت ملی کاهش دهد.”

این در حالی است که سه شرکت شهرداری به رهبری BJP دهلی متهم کرده اند که در تعداد رسمی مرگ نسبت به تعداد مرگ و میر ناشی از تشییع جنازه ها در محل های سوزاندن جنازه و محل دفن در اینجا مغایرت دارد.

طبق داده های دولت دهلی ، تعداد کل مرگ های Covid-19 در 23 نوامبر 8512 مورد بوده است ، در حالی که ارگان های مدنی ادعا کرده اند که 10318 مراسم خاکسپاری را انجام داده اند.

روز سه شنبه ، پایتخت ملی برای پنجمین روز متوالی بیش از 100 مورد مرگ Covid-19 را ثبت کرد و نرخ مرگ 1.89 درصد بود.

در مجموع 109 کشته در روز سه شنبه ثبت شد ، در حالی که در 121 کشته در روز دوشنبه.

این هفتمین بار در 13 روز گذشته است که تعداد مرگ و میر روزانه از مرز 100 عبور می کند.

مقامات از 121 کشته در روز دوشنبه ، 121 در روز یکشنبه ، 111 در روز شنبه ، 118 در روز جمعه ، 131 در 18 نوامبر ، بالاترین میزان تاکنون و 104 مورد در 12 نوامبر درگذشتند.

شمارش پرونده های فعال در روز سه شنبه 38501 بود ، در حالی که در روز دوشنبه 37،329 بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *