مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

Aurobindo Pharma با داروی آرامبخش ، Health News ، ET HealthWorld سر USFDA را تأیید می کند

1 min read

Aurobindo Pharma برای داروی آرامبخش سر USFDA را تکان می دهدداروی عمده Aurobindo Pharma روز چهارشنبه اعلام کرد که تاییدیه نهایی تنظیم کننده بهداشت آمریكا برای تزریق عمومی Precedex را كه برای آرام بخشی بیماران استفاده می شود ، دریافت كرده است. این شرکت تاییدیه نهایی را از سازمان غذا و داروی ایالات متحده (USFDA) برای تولید و عرضه دکسمدتومیدین هیدروکلراید در 0.9 درصد تزریق کلرید سدیم ، 200 گرم در 50 میلی لیتر و 400 گرم در 100 میلی لیتر ظروف انعطاف پذیر یک دوز (کیسه) ، Aurobindo دریافت کرده است. فارما در یک پرونده تنظیم مقررات گفت.

Aurobindo گفت: این محصول تایید شده نسخه عمومی معادل درمانی Hospira’s Precedex در 0.9 درصد تزریق کلرید سدیم است. این شرکت گفت این محصول در ژانویه 2021 به بازار عرضه می شود.

دگزمدتومیدین هیدروکلراید در 0.9 درصد تزریق کلرید سدیم برای آرام سازی بیماران ابتدا در لوله گذاری و تهویه مکانیکی در طول درمان در یک محیط مراقبت ویژه و آرام بخشی از بیماران غیر لوله گذاری قبل و یا در طی اقدامات جراحی و سایر موارد نشان داده شده است.

به نقل از داده های IQVIA ، Aurobindo Pharma گفت: محصول تایید شده برای 12 ماه منتهی به اکتبر 2020 ، اندازه بازار 228 میلیون دلار تخمین زده شده است. Aurobindo اکنون مجموعاً 459 مصوبه جدید داروی مختصر (ANDA) (431 نهایی و 28 آزمایشی) از USFDA سهام Aurobindo Pharma در بورس BSE با 904.30 روپیه 0.95 درصد بیشتر معامله شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *