مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

Aurobindo Pharma با Covaxx پیمان واکسن Covid-19 را امضا می کند ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

1 min read

Aurobindo Pharma با Covaxx پیمان واکسن Covid-19 را امضا می کندحیدرآباد: Aurobindo Pharma Ltd و Covaxx ، یک شرکت مستقر در ایالات متحده ، توافق نامه مجوز انحصاری را برای تولید ، تجاری سازی و تولید UB-612 ، اولین واکسن مبتنی بر پپتید Multitope برای مبارزه با Covid-19 ، برای هند و یونیسف منعقد کرده اند. طبق نسخه منتشر شده توسط سازنده دارو در شهر ، Covaxx در حال انجام آزمایش بالینی فاز 1 برای نامزد واکسن است.

مدیر عامل شرکت Aurobindo Pharma Ltd ، N Govindarajan ، گفت: “ما افتخار می کنیم که در ساخت اولین واکسن مبتنی بر پپتیدهای مصنوعی برای مبارزه با بیماری همه گیر Covid-19 با Covaxx همکاری کنیم.

این واکسن پتانسیل بسیار زیادی در از بین بردن ریزش و از این رو گسترش شیوع همه گیر دارد. “بر اساس توافق نامه امضا شده ، Aurobindo Pharma حق انحصاری تولید ، ساخت و فروش واکسن Covaxxs UB-612 را در هند و به یونیسف بدست آورده است. این نهاد همچنین گفت: حقوق غیر انحصاری در سایر بازارهای در حال ظهور و در حال توسعه ،

Aurobindo Pharma و Covaxx در زمینه توسعه بالینی ، ساخت و بازاریابی نامزد واکسن همکاری می کنند.

Aurobindo دوزهای نهایی را در تأسیسات خود در حیدرآباد تولید می کند.

این ظرفیت تولید 220 میلیون دوز در ارائه چند دوز را دارد و در حال ساخت امکانات اضافی است تا در ژوئن 2021 ظرفیت تقریبی 480 میلیون دوز را داشته باشد.

Mei Meu Hu ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Covaxx گفت که شرکت وی متعهد به ارائه توزیع عادلانه UB-612 با اولویت بندی بازارهای نوظهور در صورت عدم تأمین نیاز است.

“در طی این واکنش جهانی به بحران سلامت ، ما باید اولویت هایی را برای تولید و تحویل واکسن خود ایجاد کنیم ، مانند Aurobindo ، با قوی ترین توانایی ها.

هو گفت: “Aurobindo Pharma” به عنوان یکی از بازیگران برجسته صنعت با سابقه قوی در زمینه اجرا و سرمایه گذاری در واکسن ها ، شریک ایده آل برای پیشرفت UB-612 در هند و سایر کشورهای در حال ظهور و پشتیبانی از مأموریت ما برای دموکراتیک سازی بهداشت در سراسر جهان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *